UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na lesbický orgasmus?

Orgasmus mezi dvěma ženami má zkrátka něco do sebe. A to hlavně kvůli tomu, že žena zná dobře ženské tělo. Ví, co jí dělá dobře a co ne. Pokud patříte k lesbičkám nebo k bisexuálkám a ještě jste neměla to potěšení mít sex se ženou, je můj článek přesně pro vás. Možná po lesbickém sexu zatouží i doteď čisté heterosexuálky.

jak-na-lesbicky-orgasmus

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Orgasmy mezi ženami jsou daleko intenzivnější. Když se ženy navzájem znají a mají mezi sebou silné partnerské (nebo někdy i přátelské) pouto, bývají orgasmy ještě silnější. A mnohonásobné orgasmy při jejich sexu nejsou žádnou výjimkou, ale spíše příjemným pravidlem.

Ze začátku postupujte pomalu. Mezi lesbičkami hraje předehra velikou roli. Nevrhněte se hned po jejím klíně, i když nejspíš netoužíte po ničem jiném. Nejdříve se jen líbejte a dotýkejte se po celém těle. Možná byste nevěřily, jak intimní může být hlazení ve vlasech, škrábání na zádech, masáž celého těla nebo jen konkrétně zadku. Záleží jen na vaší fantazii a tomu, co vám vaše partnerka dovolí.

Teprve pak se svlékněte a začněte se laskat na intimních místech. Možná vás překvapí, jak přirozené je hladit si navzájem prsa nebo dotýkat se vagíny. Začněte se navzájem dráždit tak, jak si to děláte samy. Můžete také společně masturbovat a přitom se na sebe dívat. Při ruční práci zapojte do hry také jazyk. Přejíždějte jím stydké pysky, zajeďte dovnitř vagíny a samozřejmě se zaměřte hlavně na klitoris. Kmitejte na něm jazykem nebo kolem něj kružte stále dokola. Dělejte jí dobře tak, jak byste chtěla, aby dělala dobře ona vám.

hracky-pro-dospele

Vyzkoušet můžete i různé zajímavé polohy. Zkuste třeba polohu 69, při které se budete navzájem orálně uspokojovat. A znáte polohu nůžky? Ta vás obě vystřelí rovnou do orgastického nebe. Když se vaše klitorisy setkají, začnou být naběhlé a orgasmy na sebe nenechají dlouho čekat. Další skvělou polohou je facesitting. Jak už název napovídá, jedna z žen sedí na obličeji té druhé a nechává se od ní orálně uspokojovat zatímco u toho sama může masturbovat. Zapátrejte na internetu po polohách pro lesbičky a vyberte si takové, které vás nejvíce zaujmou.

Lesbický sex může ale také časem upadnout do stereotypu. Abyste se mu vyvarovaly, doporučuji vyzkoušet různé erotické pomůcky. Na většině webových stránkách sex shopů najdete kategorii hraček přímo pro lesbičky. Co vyzkoušet třeba oboustranná dilda? Můžete si s nimi užít vaginální nebo anální sex. Skvělé jsou také oboustranné nebo klasické vibrátory. Můžete si pořídit také strap-ons, anální kolíky apod.

Pokud hledáte inspiraci, jak to ženě co nejlépe udělat, podívejte se na nějaké jemné porno nebo si přečtěte diskuze ostřílených lesbiček.

Pro Dudlu napsala: Nikki L.

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: