UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vzrušit muže?

Chcete vědět, jak vzrušit muže tak, aby vám neodolal? Chcete, aby na vás měl chuť kdekoliv a kdykoliv? V tom případě čtěte dál. Sepsala jsem několik jednoduchých tipů a triků, jak se stát expertkou na svádění heterosexuálních mužů od doby, kdy se s ním poprvé setkáte až po dobu, kdy s ním nakonec skončíte v posteli.

jak-vzrusit-muze

Jak vzrušit muže? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Sexy outfit

Vše začíná ještě dříve než dojde na samotný sex. Muži milují sexy oblečení a sexy spodní prádlo. Vsaďte třeba na krátké přiléhavé šaty obepínající tělo, tričko s rafinovanými průstřihy, boty na podpatku apod. Co se týče spodního prádla, vybírejte například s krajkou, pořiďte si podvazky nebo push upku. Sice se na vás nejspíš dlouho neohřeje, ale rozhodně navodí správnou atmosféru. Můžete udělat partnerovi striptýz a tím ho nažhavit.

Muže přitahuje červená barva, která symbolizuje vášeň, lásku, divokost apod. Vsaďte proto na nějaký kousek právě v této odvážné barvě. Pokud této barvě příliš neholdujete, zvolte alespoň rudou rtěnku. Rudě nalíčené rty totiž v mužích evokují pohlavní orgány. Proto vám nebude moci odolat.

Samozřejmě muže vzrušíte hlavně bez oblečení. Stačí se projít kolem něj bez řečí nahá. Rozhodně nezůstane váš akt bez povšimnutí. Můžete se zahalit jen do vůně vašeho parfému, feromonů nebo nechat vyniknout vaši přirozenou vůni.

Flirtování

Muže můžete vzrušit samozřejmě i svým chováním. Flirtováním připravíte muže na to, co ho s vámi bude později čekat v posteli. Při flirtování byste se měla cítit hezky, svůdně, sebejistě. Usmívejte se, buďte veselá a mějte smysl pro humor. Udržujte s ním oční kontakt a sem tam se ho jemně dotkněte. Zalichoťte mu, pochvalte mu jeho účes, oblečení, pracovní úspěch apod. Z vlastní zkušenosti vím, že muže vzruší i to, když ukážete, že máte všeobecný přehled a že se vyznáte i v typicky mužských záležitost jako jsou třeba auta, počítače, sport apod.

Erotogenní zóny

Na jednu stranu muži nemusí mít bůhvíjak dlouhou předehru, na stranu druhou se mu hned nemusíte vrhnout po jeho rozkroku. Můžete ho naopak trochu trápit tím, že se budete věnovat jeho jiným erotogenním zónám. Zaměřte se na ušní lalůčky, krk, bradavky, vnitřní stranu stehen. Muži mají taky rádi, když se věnujete jejich zadku. Zapojte do hrátek ruce, jazyk, polibky můžete kombinovat s jemným kousáním. Můžete mu taky udělat masáž celého těla a tou ho pořádně nažhavit.

Spontánnost

Většina mužů má ráda, když převezmete svoji iniciativu a budete čas od času spontánní. Ukažte svému muži, že na něj máte chuť tady a teď. I rychlovky na různých místech vašeho bytu nebo místech venku mají svoje kouzlo. Když mu venku mezi řečí řeknete, že na sobě nemáte kalhotky, tak se dlouho neudrží, začne se kolem sebe rozhlížet a hledat místo, na kterém by se vás co nejdříve mohl zmocnit.

Nenechte, aby váš sexuální život zabředl do stereotypu. Snažte se ho proto okořenit různými novinkami. Vyzkoušejte nové sexuální polohy, erotické hračky, kostýmy, řekněte mu o vaší sexuální fantazii a naopak vyslechněte, co by si přál vyzkoušet on a pak tyto sny zrealizujte apod.

hracky-pro-dospele

Masturbace

Pohled na vaši masturbaci ho rozhodně dostane do varu. Nechte ho, aby se na vás jen díval, ale nedotýkal se vás. Dotýkejte jen samu sebe tak, jak jste zvyklá, když není ve vaší přítomnosti. Zkuste hodit rozpaky za hlavu a užít si tento zážitek. Pohled na to, jak se svíjíte v orgasmu, nevydrží moc dlouho. Udržujte s ním oční kontakt a nebo se na něj jen sem tam podívejte, co s ním vaše masturbace dělá. Pokud se opravdu hodně stydíte, zavřete oči a představujte si, že jste v místnosti sama.

Můžete zkusit taky společnou masturbaci, která vás sblíží podobně jako sex. Řekněte mu, že byste s ním ráda prožila společný orgasmus. Když se budete blížit k vyvrcholení, řekněte to partnerovi, aby si ho taky naplánoval a došli jste do cíle společně.

Během masturbace můžete společně koukat na porno nebo nějaký zajímavý erotický film. Můžete si vzít s sebou do postele různé erotické pomůcky a každý používat ty svoje podle libosti.

Jak vzrušit nemá žádné strategie ani pravidla. Výše uvedené tipy berte jen jako inspiraci. Každý muž má rád něco jiného a na každého něco jiného zabírá. Musíte vycítit, co vzrušuje právě toho vašeho. Ideálním prostředkem k tomuto zjištění je komunikace, která by ve vztahu měla být na prvním místě.

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: