Co je Virtuální challenge?

V době Koronaviru přišla velká opatření jak v naší zemi tak, ale také i v ostatních. Mnoha lidem se tak ze dne na den obrátil život naruby. Někteří navíc přišli o své blízké a jiní zase o své zaměstnání. Pro nás pro všechny to byla velká zkouška. Kdo navíc pravidelně sportoval a chodil do fitness centra tak si tuto aktivitu také musel odepřít. Mnoho domácností si začalo kupovat běžecké pásy, vybavovat domácí posilovny. Ale na internetu se pomalu začalo šířit něco co mělo spojit mnoho lidí a nejen z Česka, ale také z dalších zemí.

co-je-virtualni-challenge

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Virtuální challenge v této těžké době propojila pomalu celý svět. Jak to vlastně probíhá? Pokud zadáte do vašeho internetového vyhledávače toto slovo tak vám vyskočí několik nabídek. Vybrat si navíc můžete z několik typů medailí a splnit tak danou výzvu. Některé jsou jednorázové, jiné zase probíhají celý měsíc.

Ukažme si tak názorný příklad:

Vyberete si medaili se vzorem jara, zaregistrujete se k dané výzvě. Zaplatíte si danou medaili. Pro její splnění budete muset uběhnout 5 km jednorázově a svůj výsledek z vaší aplikace, která je napojená na vaše chytré hodinky nahrajete na danou webovou stránku. Stačí i snímek obrazovky z vašeho telefonu.

sportovni-vyziva

Pak by vám měl přijít e-mail, že jste splnili to co jste si zaplatili. Za několik dnů nebo týdnů, záleží vždy na tom kdo kdy je daná akce. Když je tedy do konce měsíce tak nečekejte, že vám medaile přijde hned následující den. Vše se uzavírá koncem měsíce kdy daná společnost rozešle medaile všem co si za ně zaplatili a splnili výzvu stejně jako právě vy.

Pochlubit se s ní poté můžete na sociálních sítích. Mnoha lidem se právě tato aktivita zalíbila a také některé dovedla k pravidelnému pohybu. Zakoupit se dají i věšáky na medaile čímž to pro vás může být další motivací. Zkuste k sobě přibrat navíc svou kamarádku nebo kamaráda.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si sportovní výživu:

Pokračujte v čtení blogu: