Jak dlouho můžu marodit?

Tohle téma je velice zajímavé téma. Nejen proto, že k tomuto tématu mají všichni lidé co říct, ale co více je na tom opravdu zábavné, že s tímto mám docela prazvláštní a poměrně nemilou zkušenost, která se stala velmi krátkou dobu před Vánoci. Nakonec sice vše dobře dopadlo, ale ze začátku to nevypadalo vůbec tak, že bude všechno zase v pohodě.

jak-dlouho-muzu-marodit

Jak dlouho můžu marodit? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Tento příběh se začíná psát zhruba v půlce září, kdy jsme se s přítelem rozhodli, že pojedeme navštívit moji rodinu do České republiky. Moje rodina od nás žije zhruba sedm set kilometrů, troufla bych si tedy říci, že ještě více, proto byla návštěva alespoň takhle před Vánoci vhod. Vyrazili jsme zhruba desátého září a jeli jsme k mým rodičům a celé blízké rodině. Byli jsme tam asi devět dní.

Za těch devět dní jsme toho prožili spousty. Máme spoustu krásných zážitků, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Hlavně jsem byla ráda, že konečně po zhruba čtyřech měsících vidím opět svoji rodinu a můžu s nimi být v tom předvánočním čase, i když ještě úplně vánoce nebyly, ale už pomalu skoro klepaly na dveře.

Prvních sedm dní bylo úplně úžasných, návštěvu jsme si užívali plnými doušky, byli jsme navštívit nejen mamku, sestru, babičku a jejího přítele, ale i rodinu z tátovy strany a sestřenice, strejdy a tety a tak dále.

sportovni-vyziva

Pointa je ale v tom, že v den, kdy jsme jeli na návštěvu k sestřenici, jsem nevěděla, že zhruba před týdnem prodělala angínu. Tak jsme se bavily, smály jsme se, všechno v pohodě. No ale co se nestalo – za dva dny to začalo šílenou bolestí hlavy, přidala se katastrofická rýma a nakonec jsem nemohla polykat.

Opravdu vám nepřeji zažít cestu zpátky do Německa. Bylo to katastrofa, v jednu chvíli jsem si opravdu myslela, že umřu. V Německu jsem ještě dva týdny potom měla opravdu silný kašel a nemohla jsem spát. Naštěstí se to ale po tak dlouhé době zlepšilo, ale už jsem v to opravdu ani nedoufala.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si sportovní výživu:

Pokračujte v čtení blogu: