UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Skákací pružina

Máte chuť zavzpomínat na 90. léta a dopřát svým ratolestem skákací pružinu? Ještě aby ne! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Mimo magických pružin naše zákazníky zajímají: káči, jojo, stavebnice Merkur a chytání rybiček.

Magická a duhová pružina

Neznám člověka, který by zažil jako dítě 90. léta a neznal skákající pružinu. Kousky namotaných drátů jsme pouštěly ze schodů v panelácích a závodily komu se dokutálí z posledního schodu nejdřív. Jak primitivní hračka. Do dnes nechápu, jak taková kravina dokázala zabavit dětskou mysl a představivost na několik hodin.

Zatímco za nás existovala jen jedna verze pružiny, a tak se soutěžit dalo za vyrovnaných podmínek, dnes existuje pružin několik desítek druhů. Najdete tu svítící pružiny, duhové, jednobarevné, magické, po speciální pružiny se smailíky a obrázky. Nejčastěji v rozměrech od 15 cm do 30 cm. Ideální pro děti od tří let.

Plastová pružina je jako živá, lze ji pustit ze schodů a sama po nich přeskáče až na rovinu, nebo si ji můžete přehupovat z dlaně do dlaně.

Věděli jste, že:

  • duhová pružina se ocitla i v nostalgickém Facebookovém příspěvku skupiny Pure devadesátky & milénium
  • magická pružina patří mezi interaktivní hračky, které učí děti základům kinetické energie
  • retro pružina byla nejpopulárnější v česku začátkem 90. let

Pro Dudlu sepsal: Tomáš Zahálka

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem magické pružiny na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás skákající pružinu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky