Co je Spotify?

Už jste někdy slyšeli o aplikaci spotify? Pro někoho to může znít jako španělská vesnice a nikdy o této aplikaci neslyšel. Takových lidí je ale jen opravdu malá hrstka, protože aplikace Spotify je rozšířená po celém světě. Aplikace spotify je velmi dobrá aplikace podle mého názoru. Pojďme se tedy podívat, co tato aplikace všechno dokáže.
 
co-je-spotify
 
(Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Spotify plno lidí obdivuje a spousta lidí ji i má v telefonu. Je to aplikace, která vám z velké části může usnadnit život. Pokud máte rádi hudbu, tato aplikace pro vás bude jako stvořená. Jedná se totiž o aplikaci, při které se můžete docela dost dobře odreagovat a načerpat nové síly na nové dny, případně týdny. Ano, uhodli jste správně - je to hudební aplikace. Můžete zde najít jakoukoliv písničku od vašeho oblíbeného a známého interpreta. Plno lidí už ji má v mobilu staženou a používá ji den co den a velmi si ji oblíbilo.

Pojďme si ale shrnout, jaké výhody a nevýhody aplikace Spotify vlastně má.

Výhody aplikace Spotify

Je to aplikace, kde najdete jakoukoliv vaši oblíbenou písničku. Na Spotify si můžete také tvořit různé playlisty vašich oblíbených písniček - potom si je jenom stačí pustit při práci, při odpočinku a tak dále. Najít zde můžete i různé podcasty.

Nevýhody aplikace Spotify

Pokud chcete aplikaci Spotify využívat naplno, je bohužel zapotřebí, abyste si tuto aplikaci měsíčně platili. Není to poplatek, který by vás finančně zruinoval, ale i tak to pro někoho může být velkou nevýhodou. Jinak jsem na aplikaci Spotify neshledala žádné nevýhody. Zapomněla jsem ale poznamenat, že aplikace Spotify se sice dá využívat i bez placení, jsou tam ale velmi omezené funkce, takže pokud chcete tuto aplikaci začít využívat naplno, možná by stálo za to si za ni připlatit. Ne každý si to ale může dovolit a tohle já naprosto respektuji.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství na telefon:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení