Odstranění vodního kamene

1 položek celkem
Přírodní odstraňovač vodního kamene - 500ml
209 Kč

​Přírodní odstraňovač vodního kamene - 500ml - Jeho optimální složení zajistí odstranění vodního kamene a tím i nečistot, které na něj jsou vázány.

Kód: DS81547307

Odstranění vodního kamene

Považuji se za člověka, který miluje pořádek a na tom si také zakládá. Jsem v tomto ohledu docela puntičkář. Že bych to snad zdědila po své mamince? Proto mám ráda, když je doma naklizeno a čisto. A u koupelny to platí dvojnásob. Občas to je tak trochu v případě rodinného domku se zahradou a dvěma dětmi za zády docela oříšek udržet domácnost v uklizeném stavu. Snažím se alespoň zachovat taková ta základní místa v co nejlepším stavu. Mezi ně patří kuchyňská linka, místo v obýváku kolem televize a taky koupelna s WC.

A právě koupelna je u nás poměrně nesnadný úkol. Máme totiž celkem tvrdou vodu, takže bojujeme s usazováním vodního kamene. A to je pro člověka, který si zakládá na perfektní čistotě a chce lesk jako blesk, docela zásadní. Vodní kámen je zkrátka všude – na vodovodní baterii, dlaždicích, zástěně ve sprše. Obzvlášť baterii bych mohla drhnout každý den, ale za chvilku je tam ten povlak znova. A co si budeme povídat, na každodenní úklid nemá čas snad nikdo.

Jsem proto vyzbrojená pomocníky v podobě úklidových prostředků, které mi pomáhají se vodního kamene alespoň na pár dní zbavit a já se tak mohou chvíli radovat z perfektně čisté a zářící koupelny. Neustále hledám lepší a lepší produkt, který by mi ještě více pomohl bojovat s vodním kamenem. Doma se nám tak kupí různé čističe, spreje, pěny a samozřejmě i houbičky, hadříky a podobně. Díky této výzbroji u nás vodní kámen nemá šanci. Snažím se i poslední dobou jít trochu více přírodní cestou v podobě octa nebo jiných přísad.

Možná by byla řešením nějaká úpravna vody, což je ovšem poměrně finančně nákladná záležitost. Ale já už jsem si nakonec možná i tak nějak zvykla a párkrát v týdnu se holt vyzbrojím hadříkem a čistící pěnou nebo jiným přípravkem a vodnímu kameni dám co proto. Třeba se jednou voda umoudří a nebude nám takhle škodit.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení