Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Brouk

Máte doma malého broučka? Darujte mu hračku s motivem brouka a uvidíte, jak jeho srdíčko zaplesá. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
RoboTime Stavebnice modelu průzkumného brouka
1 872 Kč

Rozměry modelu: 10x19,5x9,5 cm Věk: 14+ Materiál: plast, kov Počet dílků: 147 Obtížnost: střední Doba sestavení: 3 hodiny Typ osvětlení: LED Baterie: 3xAAA – nejsou součástí balení

Kód: DS25481469
Vilac Závodní auto Brouk modré
652 Kč

Rozměry: 15x10x8 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo Vyrobeno ve Francii

Kód: DS59157648

 Hračka brouček

Jako matka dvou malých entomologů v přípravě, které mají fascinaci pro všechno, co leze a má více nohou než já, se můj domov stal útočištěm pro hračky brouků všeho druhu. Kdo by si pomyslel, že jednoho dne bude můj obývák plný brouků a já budu vyprávět  na dobrou noc příběhy o dobrodružstvích broučků?

Nedávno jsem přistihla svého syna, jak si hraje s jeho oblíbeným broučkem na dálkové ovládání, který dokázal lézt po stěnách a dělat saltomortale. "Mami, podívej, můj brouček umí akrobacii!" hrdě prohlásil, zatímco jeho brouček prováděl kaskadérské kousky na našem křesle.

Dcera zase strávila celé odpoledne skládáním gigantického puzzle s motivem brouků, které se náhle stalo středobodem našeho obývacího pokoje. "Mami, víš, že brouci mají šest nohou?" ptala se mě, zatímco pečlivě skládala poslední kousek puzzle.

Každý den s broučkovými hračkami přináší nové dobrodružství a objevy pro moje malé přírodovědce. Ať už se jedná o závody brouků na dálkové ovládání nebo o obří puzzle, vždy se najde něco, co nás všechny baví a vzdělává.

Věděli jste, že:

  • Dlouhá historie hraček: Hračky jsou součástí lidské kultury již tisíce let. Nejstarší známé hračky jsou miniaturní vozy, šperky a figurky zvířat vyrobené z kamene a dřeva.
  • Vzdělávací hodnota hraček: Hračky nejenže baví, ale mohou mít i významný vzdělávací přínos. Skládání puzzle, hraní s hračkami zvířátek nebo stavebnicemi podporuje jemnou motoriku, logické myšlení a kreativitu.
  • Hračky a technologie: S rozvojem technologie se hračky staly sofistikovanějšími, včetně hraček na dálkové ovládání nebo interaktivních hraček, které reagují na dotyk nebo zvuk.
  • Hračky jako sběratelské předměty: Některé hračky se staly vyhledávanými sběratelskými předměty, jejichž hodnota může časem vzrůstat.
  • Hračky ve světě: Některé hračky, jako jsou panenky, autíčka nebo stavebnice, jsou univerzální a oblíbené u dětí napříč různými kulturami po celém světě.


Víte, že nákupem 
hračky brouka na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka brouk nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.