Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dřevěná Ryba

Proplujte s námi do světa dřevěných ryb, kde je každá hračka malým uměleckým dílem, připraveným přinést moře zábavy do každého dětského pokojíčku. Dřevěné hračky neztratily nic ze svého kouzla a jsou dokonalými společníky pro malé námořníky. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

6 položek celkem
Tidlo Dřevěná bedýnka s masem a rybami
459 Kč

Rozměry: 15x12x5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS86461275
Dřevěná hra rybaření Viga - multicolor
1 109 Kč

Hra na obratnost - chytání ryb - je skvělým nápadem pro společnou hru i pro 4 osoby. Na desku stolu (do jezírka) umístěte 40 očíslovaných ryb (10 od každé barvy) a pomocí...

Kód: DS44174061
Dřevěné rybaření
Dřevěné rybaření
Skladem (20 ks)
412 Kč

Tato magnetická rybářská hra se skládá z rybníka, 12 ryb, kostky a dvou rybářských prutů. Pomocí magnetických tyčí chyťte ryby a položte je na dřevěný kus. Ryby lze rozlišit buď...

Kód: DS50185508
Dřevěné rybaření na magnet
473 Kč

Dřevěné rybaření na magnet. Balení obsahuje rybářký bazének, 4 magnetické pruty a 20 rybiček a čísly. Rozměry bazénku cca 35 x 13 x 5 cm. Rozměry balení cca 37 x 16 x 5,5 cm....

Kód: DS51207427
Dřevěné vkládačka rybičky na magnet
195 Kč

Dřevěné rybaření (vkládačka) na magnet. Rozměry balení cca 30 x 22,5 x 1 cm. Věk 18m+

Kód: DS85028476
Bigjigs Toys Dřevěné chytání dinosaurů
269 Kč

Rozměry: 30x22,5x1,2 cm Věk: 18m+ Materiál: dřevo, kov, magnet

Kód: DS42142227

Dřevěná ryba

Představte si, že jste maminka dvou nezkrotných pirátů a do vašeho domova dorazí velká dřevěná ryba. No, přesně to se stalo mně! Můj obývák se proměnil v loď, s dřevěnou rybou jako statečnou kapitánkou. A moje děti? Ty byly nadšenými námořníky na palubě!

Začalo to jako hra. Můj malý dobrodruh a jeho sestra, oba s pirátskými klobouky, jmenovali dřevěnou rybu "Paní Šupinou" a společně pluli na dobrodružné výpravy po moři (tedy mezi pohovkou a křeslem). Každý den byl novým dobrodružstvím - lov pokladů, objevování neznámých ostrovů a dokonce záchranné mise pro ostatní plyšové mořské tvory.

Dřevěná ryba nebyla jen hračkou, stala se centrem našich rodinných aktivit. Společně jsme skládali mořská puzzle, stavěli lodě z lega a učili se o fascinujícím světě pod mořskou hladinou. Díky naší dřevěné rybě Paní Šupinové je každý den plný příběhů, objevů a naučených lekcí o podmořském světě.

Věděli jste, že:

  • Nejstarší ryby: Některé z nejstarších známých fosilií ryb jsou staré přes 500 milionů let.
  • Ryby a jejich prostředí: Ryby žijí ve všech typech vodních prostředí, od hlubokých oceánů po malé horské potoky.
  • Komunikace ryb: Ryby komunikují pomocí různých zvuků, pohybů a dokonce i pomocí elektrických signálů.
  • Ryby a inteligence: Některé ryby prokázaly schopnosti učení a dokonce používání nástrojů.


Víte, že nákupem dřevěné ryby na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás dřevěná ryba nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.