Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dřevěný Krteček

Hledáte hračku, která nebliká, nesvítí ani nevydává žádné přihlouplé zvuky? Dřevěný Krteček bude tou správnou volbou! Krtečka milují všechny děti bez rozdílu, jistě si ho zamiluje i to vaše. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
Dřevěné kostky 6 ks Krtek
228 Kč

Dětské dřevěné kostičky,ze kterých lze sestavit 6 různých obrázků. Balení obsahuje 6 kostiček.Rozměr balení cca 18 x 12,5 x 4 cm. Věk 3+

Kód: DS75385774
Dřevěné kostky 4 ks Krteček
195 Kč

Dřevěné kostičky pro nejmenší děti, které obsahují 4 dílky s jednoduchými dětskými motivy. Rozměr balení cca 13 x 13 x 4 cm. Věk 3+

Kód: DS30724492

Dřevěný krteček

Krteček je snad tou nejoblíbenější pohádkovou postavičkou. Milují ho děti po celém světě. Než jsem se nadála, stal se tento milý malý hrdina středem všech našich her. A jak to tak u Krtečka bývá, přinesl s sebou nejen radost, ale i pořádnou dávku dobrodružství.

Jednoho dne jsme se rozhodli postavit pro Krtečka dřevěný domeček. A kdo by to byl řekl, že z běžných dřevěných kostek a několika dílků puzzle může vzniknout tak úžasný hrad? Nechybělo mnoho a náš obývací pokoj se proměnil v čarokrásnou říši, kde Krteček vládl jako laskavý král.

Další den byl ve znamení záchrany princezen, když naše starší dcera rozhodla, že Krteček musí zachránit její panenku, která byla "uvězněna" ve věži (rozuměj na vrcholu knihovny). S pomocí autíček a plyšových zvířátek jako statečných druhů se Krteček vydal na výpravu, která byla plná smíchu a fantazie. Samozřejmě vše dopadlo na výbornou a princezny byly zachráněny.

Naše rodinné dobrodružství s dřevěným Krtečkem se stalo nejen zdrojem zábavy, ale také způsobem, jak sdílet kousek české kultury a tradice. Krteček nám přináší nejen radost, ale i pocit sounáležitosti s naším kulturním dědictvím.

Věděli jste, že:

  • Kultovní česká postavička: Krteček je jednou z nejoblíbenějších českých animovaných postaviček, kterou vytvořil umělec Zdeněk Miler v roce 1957.
  • Globální oblíbenost: Ačkoliv Krteček pochází z Česka, stal se oblíbeným po celém světě a jeho příběhy byly přeloženy do mnoha jazyků.
  • Edukační hodnota: Krtečkovy příběhy jsou ceněny pro jejich jednoduchost, nevinnost a edukační hodnotu, a často se zaměřují na téma přátelství a objevování světa.
  • Rozmanitost hraček Krtečka: Hračky Krtečka zahrnují širokou paletu produktů, od dřevěných figurek a stavebnic až po plyšové hračky, panenky a puzzle.
  • Krteček jako symbol dětství: Pro mnoho lidí v České republice a dalších zemích se Krteček stal symbolem bezstarostného dětství a jeho příběhy jsou milované generacemi.


Víte, že nákupem dřevěného krtečka na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás dřevěný krteček nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.