UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Edukační hračky

Jsou barevné, zábavné a děti je zbožňují. O čem je řeč? Přece o edukačních hračkách, které v těch nejmenších probouzí zvídavého ducha a zároveň je učí poznávat svět kolem sebe. Ať už jsou to vkládací puzzle, nejrůznější zatloukačky nebo barevné kostičky, edukační hračky nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Edukační hračky

Přiznám se bez mučení: Když mi má malá poprvé přinesla vkládací puzzle, myslela jsem si, že to bude hračka. No, byla, ale pro ni! Já jsem se potýkala s tím, jak do sebe ty kousky zapadají, zatímco ona se chechtala, jak mi to nejde. A pak, s triumfálním úsměvem, vzala kousek a hop – sedělo to. Tak jsem pochopila, že tyhle hračky nejsou jen pro děti, ale i pro nás, aby nám ukázaly, že učení a poznávání světa kolem nás může být zábava!

A co teprve stavebnice? S těmi se u nás doma rozvíjí nejen jemná motorika, ale i architektonické schopnosti. Můj malý stavitel postavil věž, která vypadala, jako by měla padnout už při pohledu. Ale ona stála! A já jsem se modlila, aby nespadla, než ji stihnu vyfotit.

A nejrůznější zatloukačky? To je jiná kapitola. Učí trpělivosti, hlavně pak mě. Když slyšíte po tisící zatloukání kladívka, začnete přemýšlet o tom, zda vám z toho rámusu h hrábne už dneska nebo až za týden. Co totiž děti milují ze všeho nejvíc? Pořádné bušení kladívkem!

Ať už jste maminka, tatínek, nebo jen hledáte ten pravý dárek, pamatujte, že učení může být zábava, když máte ty správné hračky. A na Dudlu najdete ty nejlepší!

Věděli jste, že:

  • Edukační hračky jsou staré jako lidstvo samo! První vkládací hry vznikly již ve starověkých civilizacích.
  • Stavebnice mají terapeutický efekt. Kromě rozvoje motoriky a kreativity mohou pomoci i v terapii dětí s určitými speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Edukační hračky byly revolucionizovány Marií Montessori, jejíž pedagogický přístup zdůrazňoval samostatné učení a objevování.
  • Puzzle nejen zlepšují motorické dovednosti a prostorové vnímání, ale také podporují trpělivost a soustředění.

 

Víte, že nákupem edukační hračky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás edukační hračky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.