Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Evropský den jazyků

Evropský den jazyků je den vyhlášený jako podpora jazykového vzdělávání v Evropě. Slaví se každoročně 26. září již od roku 2001, a to z iniciativy Rady Evropy. Jeho organizaci má na starosti Evropské centrum pro moderní jazyky, které sídlí ve Štýrském Hradci. Evropský den jazyků se slaví každoročně 26. září. Je to příležitost, jak 1. Zvýšit povědomí veřejnosti o různorodosti jazyků v Evropě 2. Podpořit kulturní a jazykovou rozmanitost 3. Povzbudit všechny věkové kategorie, aby se jazykům učili – znalost jazyků usnadňuje hledání práce a pomáhá podnikům růst.

Evropský den jazyků vyhlásila Evropská komise společně s Radou Evropy, která reprezentuje 800 milionů Evropanů ze 47 zemí. Akce se účastní řada jazykových a kulturních institucí, sdružení, univerzit a zejména škol.

Poprvé se Evropský den jazyků konal v roce 2001.nBěhem celého měsíce září, tedy před i po samotném Evropském dni jazyků, se po celé Evropě konají tematické diskuse, konference, jazykové kurzy, hry a vysílají rozhlasové pořady věnované tématu.

 

1 položek celkem
Bigjigs Toys Kuželky angličtí gardisti
481 Kč

Rozměry: 4x13x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS14389495