Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračky Holič

Hračky pro malé holiče jsou ideálním dárkem pro všechny děti, které s oblibou stříhají vlasy svým mladším sourozencům nebo fascinovaně sledují, jak se jejich tatínek holí v koupelně. Dovolte jim otevřít si vlastní domácí "barbershop" ve svém pokojíčku a třeba je lumpárny přejdou! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Dětské holení
Dětské holení
Skladem (137 ks)
319 Kč

Holit se můžeš začít už teď! Ohol si vousy stejně jako táta! Dej si pěnu na obličej a holení může začít. Pěna je šetrná k pokožce a plastový "nůž" je pro děti zcela bezpečný....

Kód: DS66104455

Hračky pro malé holiče

Když jsem pro děti pořídila dětský holicí strojek a soupravu pro malé holiče, naše koupelna  se rázem proměnila v moderní barbershop. Děti si okamžitě osvojily roli holičů s takovou vášní, že by jim mohl závidět i profesionální kadeřník.

První "klient" byl samozřejmě táta, který ochotně podstoupil "holicí proceduru" plnou falešné pěny a imaginárního stříhání. Děti byly nadšené, když "upravovaly" jeho falešný knírek a rozhodly se, že potřebuje moderní účes - s pomocí trochy gelu.

Následovala panenka, která podle mé malé holičky „naléhavě potřebovala úpravu účesu“. S několika hřebínky a štětcem v malých rukou se panenka rychle stala nejstylovější hračkou v domě.

Největší smích ale vyvolala situace, kdy mé děti rozhodly, že naše kočka také potřebuje „úpravu“. Naštěstí jsme kočku zachránili včas, a místo toho byla „ošetřena“ jen plastovým hřebenem a pořádným pohlazením.

Věděli jste, že:

  • Již od starověku si děti hrály na holiče, často napodobujíce své rodiče nebo místní řemeslníky s vlastnoručně vyrobenými nástroji.
  • Hraní na holiče rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kreativitu a sociální dovednosti, a také jim pomáhá pochopit důležitost osobní hygieny a péče o sebe.
  • Moderní dětské holičské sady mohou obsahovat vše od holicích strojků, falešné pěny po hřebeny a falešné nůžky, poskytující dětem bezpečnou a realistickou Holičství má dlouhou historii a je považováno za důležitý kulturní fenomén v mnoha společnostech, kde holiči slouží nejen jako kadeřníci, ale i jako sociální pracovníci a poradci.
  • Některé z nejznámějších holičských účesů mají zajímavé historické pozadí, jako například moderní "undercut", který se objevil ve 20. století.


Víte, že nákupem 
hračky holič na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračku holiče nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.