1 položek celkem
POP Marvel: Infinity War - Bruce Banner w/ Hulk Head
449 Kč

Pěkná sběratelská figurka POP Marvel: Infinity War - Bruce Banner w/ Hulk Head. Pro všechny fanoušky filmů Avengers. Jedná se oficiálně licencovaný produkt. Figurka je zabalená...

Kód: DS35334248

Hračky Hulk

Snad každým snem dítěte je být superhrdinou. U mého bratra, první fascinace do superhrdinů se začala projevovat v předškolním věku, rád sledoval filmy. Následně ve školním věku si oblíbil komiksy a knihy. Jako školák rád četl, takže knihy a komiksy byly správnou volbou. Žádné nové vydání mu nesmělo chybět ve své sbírce. Nové číslo komiksu nebo nové vydání knihy si vzápětí běžel koupit do krámu.

Také si pamatuji, že to byl jeho častý dárek k Vánocům nebo k narozeninám. Dnes už má opravdu pěknou sbírku. Dá se říct, že i některá vydání jsou archivní. A proto není divu, že i po dvaceti letech, si rád v knihách a komiksech listuje a prohlíží si kreslené postavičky. Bylo to jeho dětství. Zaujaly ho superschopnosti hrdinů. Milovat jejich oddanost bojovat za dobro, chránit a pomáhat slabým. Učilo ho to snít a rozvíjet jeho fantazii. Chtěl být jeden z nich. Fascinace do filmů ho neopouští ani po tolika letech. Netrpělivě čeká na nové premiéry filmů. Je to jeho vášeň a koníček. A proč ne? Říká se, že v dospělém člověku se skrývá kus dítě! Asi na tom něco bude.

Bratr má ve svém domě malý pokoj, kde ve volném čase rád odpočívá. Po vstupu do pokoje nelze přehlédnout obrazy, plakáty superhrdinů nebo police lemované komiksy a knihy. Jeden z takových obrazů je malovaná postava Hulk. Byl to dárek ode mě k Vánocům. Hulk byl jeho oblíbený superhrdina. Fiktivní postava, která se začala nejprve vyskytovat v komiksech, seriálech, filmech a následně i v počítačových hrách. Bývalý špičkový vědec, který jednoho dne díky nepovedenému vědeckému pokusu se změnil na zelené obrovské monstrum s oplývající sílou a inteligencí.

Filmy, knihy a komiksy jsou s námi už řadu let. Za těch let se narodilo tolik superhrdinů, že je jen těžko spočítáme na jedné ruce. Každý z nás má určitě toho svého oblíbence. Který je ten tvůj?

Pro Dudlu napsala: Ditex