Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračky Mimoni (The Minions)

Hračka Mimoni

Znáte mimoně?  Většina z vás o nich určitě alespoň někdy slyšela či je viděla třeba u někoho na tričku, batohu či jste našli jejich figurku v Happy Mealu. Ale kde se tito mrňouskové vůbec vzali? Tito malí žlutí roztomilí panáčkové v modrých lacláčích se poprvé ukázali ve filmu Já, padouch. V tomto filmu měli mít sice jenom malou úlohu, ale některé diváky nadchli více než samotní hlavní hrdinové filmu. Původně měli být totiž mimoni hloupí lidé a dělat poskoky hlavnímu padouchovi. Kvůli omezenému rozpočtu však vznikli právě legrační postavičky Mimoňů. Stali se tak oblíbení, že s nimi byl vytvořen vlastní film.

Mimoni mají dokonce svůj jazyk! Ve skutečnosti je však tzv. mimonština směsicí jazyků. A ne nesmyslných blábolů, jak si spousta lidí myslí. Jejich řeč je složena z angličtiny, španělštiny, hebrejštiny, italštiny, francouzštiny, ale také trochu z ruštiny a korejštiny. Mimoni vlastně již od nepaměti měli za úkol chránit padouchy. Činit pána štastným bylo vlastně smyslem celé jejich existence. To se jim však nikdy moc nedařilo a spíše je omylem likvidovali. Vždyť hned na začátku filmu shodí Tyrannosaura rexe do žhavé lávy. To se jen tak někomu nepodaří. Pomáhat jim zkrátka moc nejde.

Jelikož jsou mimoni velmi oblíbení, je vcelku jasné, že se objevují na různých produktech. Od oblečení, přes ložní prádlo, batůžky pro děti, jídelní soupravy až po nejrůznější hračky pro děti. Mají je rády i děti, které film neznají. Postavičky mimoňů však na ně i tak vždy někde vykouknou. Na první pohled vypadají tihle chlapíčci všichni stejně. Avšak není tomu tak. Každý je trochu jiný. Ale toho si všimnete až při bližším prozkoumání. Zkuste si s nimi třeba poskládat puzzle? V té chvíli uvidíte žlutě a tyto žluťásky budete nejspíš proklínat!

Pro Dudlu napsala: Sylvie Gorková

1 položek celkem
Brčko - Mimoni
Brčko - Mimoni
Skladem (6 ks)
119 Kč

Originální spirálovité brčko Minions. Brčko je na více použití. Pěkný barevný design.

Kód: DS37209461