4 položek celkem
Panák Lebka Doomed 50ml
94 Kč

Dejte si panáka z hrůzu nahánějící sklenky. Panák Lebka Doomed, vypadá stylově a alkohol z ní chutná vskutku hrozivě. Udělejte tímto originálním dárkem radost svým bližním....

Kód: DS84888803
Pirátská sada
Pirátská sada
Skladem (100 ks)
130 Kč

Pirátská sada obsahuje bambitku o vlikosti 27 cm, pásku na oko, přívěšek mince, prsten, hák / bambitku o velikosti 27 cm, pásku na oko, prsten, náušnici, šátek. Rozměr balení...

Kód: DS53212593
Bigjigs Rail Pirátský vlak + 3 koleje
471 Kč

Rozměr: 27x5x4 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov, magnet

Kód: DS42559822
Ledové lebky Doomed do nápojů
664 Kč

Představte si Halloweenskou párty, na které se podávají nápoje s lebkami. Díky těmto stylovým ledovým lebkám Dommed do nápojů, bude Vaše párty opravdu strašidelná. Lebky necháte...

Kód: DS94019987

Pirátské hračky

Když se řekne „pirát“, většina z nás si hned vybaví slavný film Piráti z Karibiku, který znají nejen dospělí, ale i děti. Slovo pirát evokuje úchvatná dobrodružství, cestování do velkých dálek a těžký život na moři; ale také honbu za pokladem a četné námořní bitvy. Menší děti milují animovanou disneyovku „Jake a piráti ze Země Nezemě“. Děti si tak chtějí hrát taky na piráty, a mít k tomu potřebné vybavení. Staň se opravdickým pirátem díky těmto senzačním pirátským hračkám!

Každý opravdický pirát má zbraň. Mrkněte na náš sortiment: Jsou tu šavle, meče, sekery, dýky, pistole nebo bambitky. Všechny zbraně jsou vyrobeny z PVC, a proto jsou vhodné pro děti už od 3 let. Pirátské vybavení prodáváme i v sadách, v nichž malý pirát najde vše, co potřebuje: zbraň, štíty, klapku na oči, náhrdelník, kroužek do ucha, prsten či přívěšek, hák, náušnici, šátky, masky, dalekohledy, nebo charakteristickou pirátskou vlajkou s lebkou a zkříženými hnáty.

Chcete-li být opravdickými piráty, neobejdete se bez pirátského oblečení. Převlečte se senzačního karnevalového kostýmu, a proměňte se v nebojácného piráta! Nabízíme kostýmy a obleky nejen pro děti, a to jak pro kluky, tak i pro holky, ale i pro dospělé. Kostýmy prodáváme v několika velikostech, pro děti od 4 do 10 let. Pokud se vydáte na karneval, doporučujeme vám nejen kostým piráta, ale můžete zvolit i kostým korzára.

Nyní se dostáváme k pirátským hračkám. Pro nejmenší děti nabízíme plastové pirátské sady na písek a pro ty větší např. krásné hračky zejména ze dřeva od výrobců Bigjigs, Small Foot, Haspro nebo Marioinex. V našem sortimentu najdete např. různé druhy pirátského puzzle, pirátskou loď, vlak, stavebnici, ale i deskové hry. I dospělí si u nás přijdou na své. Pirát je oblíbený kostým na večírky, karnevaly, nebo halloweenské párty. Vyberte si celý kostým nebo doplňky (masky, klobouky, vousy, paruky, klapky na oko), a stanete se králem každého večírku.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Víte, že nákupem hračky pirát na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás pirátskou hračku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.