Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračky Star Wars

Patříte vy a vaše děti děti k milovníkům hvězdně slavných Star wars? Pak vám nesmí chybět ani Star wars hračky! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
Ocelový prsten Star Wars - Jedi
29 Kč

Představujeme produkt Ocelový prsten Star Wars - Jedi, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Dárek, Kvalitní, Levné, Disney, Pohádky, Star...

Kód: DS99999112
Monopoly Star Wars  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 373 Kč

Představte si, že cestujete po galaxii s The Child neboli „Baby Yodou“. Po herní desce se pohybujte jako The Child –„Baby Yoda“, kupujte a prodávejte úkryty, společné domy a...

Kód: DS17072876

Hračky z Hvězdných válek

Hvězdné války. Fenomén, který jistě každý zná. Tato filmová sága od známého režiséra George Lucase je tu s námi již více jak 40 let. První ze všech dílů byl natočen v roce 1977. Jeho název je Star Wars IV: Nová naděje. Ani sám režisér neočekával tak velký úspěch, jako film tehdy vyvolal. Byl jedním z nejvýdělečnějších snímků té doby. Byl oceněn diváky, ale i filmovou kritikou. Všichni byli nadšeni.

Režisér chtěl tehdy prý natočit úplně něco jiného, ale nebylo mu to dovoleno. Proto si vytvořil svůj vlastní svět, kde spolu soupeří dva klany, rytíři Jedi a Sithové. K boji používají všem známé světelné meče. Tento svět má navíc velmi bohatou historii a spoustu různých zajímavých tvorů.

Na konci devadesátých let natočil Lucas další tři díly, které předcházely dějově původním třem dílům. Vysvětlil to tak, že čekal na dobu, kdy bude moct použít propracovanější filmové triky, což se mu i podařilo. V současné době je vznikají stále nové díly. Nyní má sága již dílů devět, a i proto si tato kultovní série získává nové fanoušky.

Já jsem zpočátku velký fanoušek Hvězdných válek nebyla. Samozřejmě, že jsem je znala z televize. Vždy jsem však viděla jen část některého dílu a příliš mě to neoslovilo. Kromě hudby. Ta se mi líbila vždy. Až v roce 2005 mě kamarádka vytáhla do kina na třetí díl: Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů. Šla jsem tehdy spíš jen ze zvědavosti. Z kina jsem však odcházela uplakaná a zároveň i nadšená. Velmi mě zasáhlo ztvárnění přeměny Anakina na temného Darth Vadera. Pochopila jsem, co ho k tomu vedlo.

Také bitva mezi Anakinem a Obi-wanem a konec jejich přátelství byl pro mě velmi silný momentem. Až po tomto díle jsem pochopila dříve natočené díly a dalo mi to vše smysl. Krátce po tomto zážitku jsem se znovu a pořádně podívala na všechny díly od prvního až do šestého. A tak se ze mě stal fanoušek Hvězdných válek. Teď s malými dětmi příliš nestíhám sledovat nově natočené díly, ale už teď se těším, až si někdy udělám filmový den nebo víkend se Star Wars. A v naší sbírce hraček nesmí chybět ani ty s motivem Star wars!

Věděli jste, že:

  • Počátek Star Wars: První film Star Wars, později přejmenovaný na "Star Wars: Episode IV – A New Hope", byl uveden do kin 25. května 1977. Jeho tvůrcem je George Lucas, a film okamžitě získal obrovský úspěch a popularitu.
  • Inovativní speciální efekty: Star Wars přinesly revoluci v používání speciálních efektů ve filmu. Lucas založil společnost Industrial Light & Magic, aby vytvořil vizuální efekty pro Star Wars, což mělo vliv na celý filmový průmysl.
  • Vliv na populární kulturu: Star Wars měly obrovský dopad na populární kulturu, inspirovaly mnoho dalších filmů, televizních pořadů, knih a videoher. Fráze jako "May the Force be with you" se staly ikonickými.
  • Merchandising: Star Wars byly jednou z prvních filmových sérií, které využily potenciál merchandisingu. Hračky, oblečení, knihy a další produkty se staly fenoménem a vytvořily multimiliardový průmysl.
  • Rozšíření vesmíru Star Wars: Kromě hlavní filmové série existuje mnoho spin-offů, televizních seriálů, knih, komiksů a videoher, které rozšiřují svět Star Wars.
  • Úspěch na Oscarech: Původní film Star Wars získal sedm Oscarů, včetně ocenění za nejlepší výpravu, kostýmy, střih a speciální efekty.

Pro Dudlu napsala: Sylvie Gorková | Edit: Andrea B.


Víte, že nákupem 
hračky Star Wars na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračky Star Wars nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.