1 položek celkem
DINO Puzzle Toy Story (Příběh hraček) 18x18cm skládačka 3x55 dílků
229 Kč

Tři puzzle pro děti s motivy z animovaného filmu Toy Story 4. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek...

Kód: DS34901671

Toy Story hračky

Když jsem byla malým dítkem, mívala jsem velmi bujnou fantazii, v níž jsem se mnohdy utápěla celé odpoledne. Zároveň jsem člověkem narozeným v polovině června. Jako blíženec, co věčně zápasí s dvěma osobnostmi uzavřenými uvnitř jednoho těla, trpím samomluvou. Ta mi na rozdíl od obrovské fantazie zůstala doteď. A jestli pro mě v dětském věku mívalo něco hlubokou citovou hodnotu, pak to byly plyšové hračky, k nimž jsem zamířila hned po návratu ze školní lavice. Mé výše zmíněné vlastnosti společně se smyslem pro spravedlnost způsobily, že všechno, co se odehrávalo ve světě stvořeným mou hlavou, mělo svá pravidla a řád. A privilegium vylosovaného plyšáka ve spaní v posteli – nikoli na dřevěné polici nad hlavou – mezi jedno z takových pravidel rozhodně patří.

Plyšové hračky v mých představách opravdu ožívaly. Stejně jako v animované sérii Toy Story měla každá svůj hlas, svoji osobnost a charakter, své jméno a původ. Každý z plyšáků byl jiného tvaru, barvy i zvířecího druhu. I přesto jsem každý večer seděla vedle postele nad krabičkou plnou poskládaných kusů papíru, na nichž byla napsána jednotlivá jména hraček sedících přede mnou. A stejně jako měl v Příběhu hraček Andy svého kovboje Woodyho, já měla svoji nohatou tygřici Salinku. Seděla jsem s krabičkou na koberci a nenápadně si do dlaně vložila ten jeden rozpoznatelný papírek s osudovým jménem. S papírkem v ruce jsem předstírala, že stále namátkově losuji, zatímco jsem svírala cár papíru s nápisem Sali. Jaké překvapení to pro ostatní plyšové hračky bylo, když byla Salinka vybrána i posedmé v kuse. Jak říkám, všechno, co se odehrávalo ve světě stvořeným mou hlavou, mělo svá pravidla a řád. A byla jsem dostatečně shovívavé dítko, které rádo dávalo ostatním hračkám alespoň minimální šanci na můj polštář.

V něčem se můj příběh od Příběhu hraček ale přece jen liší. V tom mém mne Salinka neopustila ani s odchodem na vysokou školu. Ba co víc, je to právě ona, kdo mě v bezesných nocích před státnicemi nepřestával utěšovat a komu můžu za ten zaprášený tubus v knihovně vděčit.

Pro Dudlu napsala: Marie Bydžovská

Víte, že nákupem hračky Toy Story na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračky z Toy Story nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.