Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Ještěr

Ještěři fascinují dětskou mysl odjakživa a je jedno, zda je řeč o chameleonech, gekonech nebo pravěkých ještěrech. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Mojo Kartonový displej Pravěký život
559 Kč

Rozměry: 47x37x35 cm Materiál: karton

Kód: DS18763776

Když ještěří vášeň zasáhne rodinný život

Dětství je magická doba, kdy každá hračka může oživit celý nový svět. A teď, když jsem maminka, zjišťuji, že některé hračky mohou oživit více než jen dětskou fantazii. Představte si, že váš obývací pokoj se promění v džungli plnou ještěrů. Samozřejmě mluvím o hračkách, které se u nás doma staly nečekanými hrdiny.

Můj čtyřletý syn má nového oblíbence: plastového ještěra, který se nám pořád někde ztrácí. Jednou jsem ho našla v lednici, chladně se usmívající na mě z vedlejší police. A víte, co je na tom nejlepší? Jeho fascinace ještěry rozproudila celou lavinu zájmu o přírodu a vědu.

Ale vraťme se zpět do naší domácí džungle. Kromě ještěrů tu máme i autíčka v závodu se stavebnicí, kde se ještěr snaží vyhnout útokům z lega vrtulníku. A to není vše! Naše dcerka přidává do mixu i své panenky a plyšová zvířátka, které občas musí zachraňovat zpátky do civilizace. Kdo by si pomyslel, že plastový ještěr může být inspirací pro takové dobrodružství?

Mimochodem, ještěr se dokonce stal hvězdou večerního předčítání. Naše večerní rituál nyní zahrnuje knížky o pravěkých dobrodružstvích a zvířatech, které jsem si musela půjčit z knihovny, abych uspokojila svého malého paleontologa.

Věděli jste, že:

  • Ještěři mají schopnost regenerace: Mnoha druhům ještěrů může znovu narůst ocas, pokud ho ztratí.
  • Existují tisíce druhů ještěrů: Po celém světě je známo přes 6000 druhů ještěrů, každý s unikátními vlastnostmi.
  • Ještěři mohou mít různé barvy: Někteří ještěři mění barvu podle prostředí, například chameleon.
  • Ještěři jsou starodávní tvorové: Ještěři existují na Zemi již miliony let a jsou považováni za nejstarších žijící plazy.


Víte, že nákupem 
hračky ještěra na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka ještěr nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.