Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Kamzík

Skáčou vaše dítka jako malí kamzíci? Pak bude hračka kamzík přesně pro ně! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyšový kamzík 24 cm ECO-FRIENDLY
321 Kč

Roztomilý plyšový kamzík ve velikosti 24 cm. Kamzík je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Co to vlastně ECO-FRIENDLY...

Kód: DS42106667

Deníček mámy: Dobrodružství s kamzíkem

Kdo by řekl, že jedna malá plyšová hračka kamzíka dokáže vyvolat takové dobrodružství v naší rodině? Jako mladá maminka dvou energických školáků jsem se naučila, že každá hračka přináší svůj vlastní příběh, a kamzík, ač neživý, se stal centrem mnoha z nich.

Vše začalo, když jsem pro Honzíka a Aničku koupila hračku kamzíka, aby si připomněli náš výlet do hor. Zpočátku to vypadalo na obyčejný přírůstek do jejich sbírky plyšáků, ale brzy se stal něčím víc. Honzík, zapálený stavitel, začal stavět pro kamzíka skalní úkryty ze své stavebnice, zatímco Anička ho zahrnovala láskou, oblékala ho a vyprávěla mu příběhy o horách.

Každý večer, když jsem děti uložila ke spánku, jsem si představovala kamzíka jako skutečného hrdinu dětských příběhů. Představovala jsem si, jak by mohl skákat po horských stezkách, stát se průvodcem ve světě fantazie. 

A pak se stalo. Jednoho dne, když jsem přišla do dětského pokoje, nalezla jsem kamzíka na vrcholu improvizované hory z knih a hraček, obklopeného autíčky a panenkami. Byl to pohled, který mě rozesmál a připomněl mi, jak jsou dětská představivost a kreativita nekonečné.

Věděli jste, že

  • Kamzíci jsou šikovní horolezci, schopní pohybovat se po strmých skalách.
  • Mají silné nohy s pružnými polštářky, které jim pomáhají udržet rovnováhu.
  • Kamzíci žijí ve velkých stádech a jsou velmi sociální zvířata.
  • Jsou známí svým hlasitým mečením, kterým komunikují s ostatními členy stáda.
  • Kamzíci se živí převážně rostlinami, včetně bylin a trávy, které naleznou v horském terénu.


Víte, že nákupem 
hračky kamzíka na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka kamzík nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.