UPOZORNĚNÍ: Objednávky se zbožím od značky Housedecor budou mít z logistických důvodů 5 denní zpoždění.

Kolébka

2 položek celkem
Multifunkční kolébka Milly Mally Sweet Melody  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
3 358 Kč

Multifunkční kolébka Milly Mally Sweet Melody může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Nábytek, Kvalitní, Levné, Značkové, Béžová, Kolébka,...

Kód: DS96560876
Kolébka dřevěná
Kolébka dřevěná
Skladem (16 ks)
471 Kč

Kolébka dřevěná může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Nábytek, Kvalitní, Levné, Dřevo, Kolébka, Postel, Black Friday, Světový den životního...

Kód: DS83426623

Kolébka pro miminko

Výběr kolébky pro mě byl velice důležitý a poměrně náročný. Jako nezkušená matka prvorodička jsem neměla nejmenší tušení, jak to se spánkem u miminek je, ale chtěla jsem, aby miminko mělo komfort a zdravotní matraci, která neublíží. Jako první postýlku jsem chtěla kolébku, ovlivněna americkými romantickými filmy jsem se domnívala, že budu miminko kolébat, zpívat mu a během pár chvil uzlíček radosti usne. Proto jsem vybrala krásnou designovou kolébku s nebesy, mantinelem, upevněnými polštářky, zdravotní matrací… A moje holčička v ní téměř nechtěla být, protože je od narození nespavec. Z houpání kolébky sešlo a nebesa při jednom ze vzteků, kdy nechtěla ve dvě ráno už ani omylem spát, vzteky strhala, ehm.

Měla jsem také nachystanou cestovní kolébku, přece nebudu mít nudnou „normální“ cestovní postýlku, že. Jsme zvyklí hodně cestovat, proto jsem si myslela, že investice do cestovní kolébky bude dobrá volba. Narazili jsme už ve chvíli, kdy složená postýlka byla natolik těžká, že jsem ji sama sotva dotáhla k autu, a potom zabrala půlku kufru našeho auta. Přidat kočár s hlubokou korbou? Bez šance. Z cest s kočárkem a cestovní postýlkou se stal logický tetris (doplněný občas hádkou, občas velmi sprostými slovy). Ale nejhorší bylo, že ani v cestovní postýlce moje malá slečna spát nechtěla, takže po velkém úsilí, kdy jsme dotáhli kolébku z auta na pokoj ubytování a strávili pár chvil skládáním, spala holčička na dospělácké posteli v rámci toho, abychom nerušili ostatní ubytované spící hosty.

Po kolébce jsme pořídili obyčejnou postýlku. A světe div se – nic se nezměnilo. Kolébka nebo postýlka, spánek u nás stále pokulhává. Jediné postýlky, které u nás opravdu frčí, jsou postýlky pro panenky. Dcera je tam ráda ukládá, uspává a řekla bych, že panenky stráví v postýlce mnohem víc času než moje dcera. Mohla by to od nich okoukat.

Pro Dudlu sepsala maminka: Denisa Radonská

Víte, že nákupem dětské kolébky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás kolébka pro děti nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.