UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračka Lachtan

Kdo z nás někdy neobdivoval lachtaní show v zoologické zahradě? S našimi hračkami si vaše děti mohou připravit své vlastní lachtaní představení! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Lachtaní olympiáda v dětském pokoji

Jsem maminka dvou energických drobečků, kteří mají moře energie a doma jsme si vytvořili vlastní olympiádu. A hlavní hvězda? Náš plyšový lachtan!

Náš lachtan není žádný obyčejný mořský živočich, on je šampion! Ráno začínáme gymnastikou. Lachtan je na svém místě na hračkovém podložce, připraven sledovat, jak moje malé gymnastky provádějí salta a kotouly. A já? Já jsem rozhodčí s kávou a občas vyděšeným výrazem.

Odpoledne se promění v závody autíček. Lachtan je na startovní čáře a můj syn mu dává pokyny. "Mami, lachtan říká, že tohle autíčko vyhraje!" A já? Snažím se udržet vážný výraz a nezasmát se.

K večeru se lachtan stává profesorem. Sedí mezi knížkami a vypráví (tedy... vlastně já vyprávím) o mořích a oceánech. Moje děti poslouchají s otevřenou pusou, zatímco lachtan má "vážný" výraz.

A když nastane čas na spaní, lachtan hlídá sny. Sedí na nočním stolku a jeho měkké tělíčko je připraveno poskytnout útěchu, kdyby byla potřeba. A já? Já konečně můžu vydechnout a připravit se na další den plný lachtaních olympiád.

Věděli jste, že:

  • Lachtani jsou skvělí plavci a dokáží se ponořit až do hloubky 900 metrů.
  • Mají velmi dobře vyvinutý sluch, což jim pomáhá v detekci kořisti i v temných hlubinách oceánu.
  • Lachtani mohou zadržet dech až 40 minut.
  • Jsou to společenská zvířata a často se shlukují do velkých skupin?
  • Některé druhy lachtanů mohou přežít více než 30 let.


Víte, že nákupem 
hračky lachtana na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka lachtan nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.