UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je promotér?

Promotér zviditelňuje produkt společnosti a jako své ohodnocení získává většinou jak promované zboží, tak finanční odměnu. Pro mladé lidi je to skvělá brigáda jak si rychle a dobře vydělat peníze.

kdo-je-promoter
Co je promotér? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Kdo je promotér?

Jste reklamní agentura? Pokud ano tak zajisté víte kdo dělá u vás promotéra. Skoro každá osoba se s tímto člověkem setkala někde na akci, kde byly propagovány jednotlivé značky. Jezdíte často do Prahy nebo i do jiných měst kde se konají různé akce? Mladí lidé, kteří na sobě mají oblečení dané značky vám budou rozdávat letáčky, nápoje nebo snad i nějaké ty jiné drobnosti jako propagační věci.

Značky, které tak budou propagovat mohou poslat na kontrolu své zaměstnance jenž mají ohodnotit zda promotér správně propaguje jejich značku a zda říká potřebné údaje. Pokud se tak nesplní a promotér tam jen stojí několik hodin a čeká až bude mít padla, aby si mohl dojít pro peníze a odejít domů, tak ten poté může mít problém.

darky-pro-ajtaky

Každý musí dodržovat jasná pravidla, která se v rámci jeho náplně práce a to ať už jde o brigádu nebo snad o zaměstnání také týkají. Každý je zodpovědný za dobře nebo i špatně odvedenou práci. A vše záleží na osobě a to jak je zodpovědná. Kdo je úspěšný tak si může jako promotér vydělat dobré peníze a navíc pokud je studentem tak se mu to samozřejmě bude hodit. V dnešní moderní a uspěchané době je zapotřebí, aby si každá firma udělala dobrou reklamu.

Pakliže máte skvělé výrobky, které vám každý kdo si je zakoupí chválí, ale lidé vás tak nejsou ani schopní najít na sociálních sítí, které jsou také dobrou propagací, ztrácíte tak denně i několik desítek zákazníků. Proto zaplatit si na pár hodin promotéra, který vám bude s propagací pomáhat nebude zase tak obtížné nemyslíte si? Proto si již dnes prohledejte na internetu nabídky volných promotérů a jejich zkušenosti a také ohodnocení, a zkuste vnést do své firmy něco nového.

Mezi známé promotéry patří:

  • Jiří Pokorný
  • Michael Lang
  • Petr Větrovský
  • Petr Kareš
  • Ondřej Novotný

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: