Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Mezinárodní den metrologie

Mezinárodní den metrologie je každoroční událostí, během které více než 80 zemí oslavuje dopad měření na náš každodenní život. Tento svátek připadá na 20.5.

Toto datum bylo vybráno jako uznání podpisu Metrické konvence dne 20. května 1875 a zahájení formální mezinárodní spolupráce v oblasti metrologie. V předešlých ročnících jsme upozornili na témata, jako jsou měření celosvětové energetické výzvy, zajištění kvality životního prostředí či inovace a měření ve sportu, medicíně a obchodu. Světový den metrologie je každoroční oslavou podpisu Metrické konvence dne 20. května 1875 zástupci sedmnácti národů. Konvence stanovila rámec pro globální spolupráci v metrologii a v jejích průmyslových, obchodních a společenských aplikacích. Původním cílem Metrické konvence byla široká celosvětová jednotnost měření, která dnes zůstává stejně tak důležitou jako v roce 1875. Projekt Světového dne metrologie je realizován společně Mezinárodním úřadem pro váhy a míry a Mezinárodní organizací pro legální metrologii.

2 položek celkem
Tidlo Závěsný metr farma
310 Kč

Věk: 3+ Materiál: dřevo Měří výšku od 80 do 155 cm

Kód: DS92694587
Tidlo Závěsný metr džungle
310 Kč

Věk: 3+ Materiál: dřevo Měří výšku od 80 do 155 cm

Kód: DS43743049