Minecraft hračky

4 položek celkem
RAVENSBURGER Hra strategická Minecraft *SPOLEČENSKÉ HRY*  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 199 Kč

Seznamte se s produktem RAVENSBURGER Hra strategická Minecraft *SPOLEČENSKÉ HRY*, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Dárek,...

Kód: DS36572007
POP! Vinyl Minecraft: Finn
459 Kč

Prohlédněte si produkt POP! Vinyl Minecraft: Finn, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Hit, Kvalitní, Levné, Super, Značkové, Znáte z...

Kód: DS77737666
POP! Vinyl Minecraft: Princess Bubblegum
419 Kč

Seznamte se s produktem POP! Vinyl Minecraft: Princess Bubblegum, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Hit, Kvalitní, Levné, Super,...

Kód: DS44094878
POP! Vinyl Minecraft: Marceline
419 Kč

Vyberte si produkt POP! Vinyl Minecraft: Marceline, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Hit, Kvalitní, Levné, Super, Značkové, Znáte...

Kód: DS42333037

Srdeční záležitost jménem Minecraft

Známe to všichni. Situace, se kterou se potýká snad každý rodič – dítě nalepené na obrazovku počítače, tabletu nebo mobilu. Začíná to již u prcků, kteří se sotva postaví na nohy, pokračuje u předškoláků a u teenagerů je to už úplná katastrofa.

U těch nejmenší se jedná vcelku o neškodnou zábavu, když sedí u televize a poslouchají „Hlava, ramena, kolena, palce, ...“ a podobné písničky, které je nejen zabaví, ale i poučí a vedou k pohybu, když se snaží opakovat tanečky z obrazovky. Zájem v obrazovkách, ale postupně přejde k ne tak přínosnému aktivnímu způsobu využití. Děti si postupně oblíbí hry u kterých už moc pohybu nepředvedou a u teenegerů to končí doslova „závislostí“.

Minecraft je jednou z nejoblíbenějších her současné doby a děti si ji snadno zamilují. To je chvíle, kdy nastupuje čas na boj se závislostí na mobilech a počítačích. Pro děti je trávení času v kostičkovaném světě, kde se mohou stát pány svého hradu a celého světa velmi opojné. Vy svému dítěti sice nechcete minecraft sebrat, ale zároveň chcete, aby svůj čas využilo aktivně. U minecraftu máte tu výhodu, že se stal takovým fenoménem. Postupně se přesunul do offline prostředí, takže si hru užijete spolu a přitom nestrávíte ani chvilku u počítače. K dispozici máte mnoho možností. V první řadě jsou to společenské hry pro více hráčů. Oblíbeným řešením bude lego minecraft, které spojí oblíbenou hru s dalším fenoménem – stavebnicí lego.

Když už minecraft hračky nestačí

Ač by se mohlo zdát, že možnosti minecraftu jsme již zcela vyčerpali, máme ještě možnosti pro opravdové fandy. Každou noc lze trávit v povlečení z kostičkovaného světa nebo prvňáčkům lze pořídit školní batoh minecraft. Věřte, že tímto uspokojíte každého fandu hry. Když vám dítko odroste a záliba v minecraftu jej neopustí, tak máte možnost vzít jej na Minecon – oficiální setkání fanoušků. Bude cestovat a poznávat skutečný svět prostřednictvím toho virtuálního :-)

Pro Dudlu sepsal: Pavel Kočárek

Další zpověď na téma Minecraft hračky

Mám 8letého syna, který chodí do školy, a tak se ani nám nevyhnulo Minecraftové období. Takže tato mánie se logicky promítá i do přání k narozeninám a k Vánocům. Jelikož hraní PC hry Minecraft nemůže syn hrát tak dlouho, jak by si představoval, volný čas tak tráví v obležení hraček na toto téma.

První hračkou pro syna bylo Lego Minecraft. Dnes už má několik sad, se kterými si opravdu vyhraje. Přehrává si tak oblíbené scénky z hry a vytváří si vlastní příběhy. Některé postavičky vypadají vskutku prapodivně, dokonce i strašidelně, ale to se na synovi naštěstí nijak neodrazilo. Jelikož lego jako takové miluje, bylo lego s Minecraft tématikou jasnou volbou.

Jaké bylo synovo nadšení, když zjistil, že na motivy jeho oblíbené hry neexistuje jen lego, ale spousta dalších věcí. Zatoužil tak po dalších věcech ze sekce Minecraft hračky. Ještě, že se zrovna blížily ty Vánoce. Ježíšek to měl mnohem jednodušší. A tak by nejraději každý den do školy oblékal černé tričko s motivem Creepera a modrozelené ponožky s toutéž tématikou, které dostal k Vánocům.

Další věcí s tématem Minecraftu, které syn má je parádní hrníček. Ten je speciální tím, že si na něj dítko může nalepit spousty miniaturních samolepek různých postaviček, cihliček a dalších podobných věcí a vytvořit si tak originální a nápaditý vzhled hrníčku. Pitný režim se tak dodržuje hned lépe. Protože který klučina by nechtěl pít z hrnku, který si sám utvořil podle svých představ.

A jelikož syn i rád kreslí, často jeho bloky zdobí oblíbení hrdinové z Minecraftu. Jenže postavičky nebyly stále jaksi podle jeho gusta. A tak zatoužil po knížce, ve které jsou krok po kroky jednotlivé malůvky vysvětleny tak, aby se je děti snadno naučili kreslit.

No, myslím, že Minecraftová mánie u nás pofrčí ještě dlouho a výčet hraček s touto tématikou tak určitě nekončí. Takže jsme s manželem oba zvědaví, co to bude příště.

Pro Dudlu napsala Petra Velíková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení