Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Mořský koník

Koníček mořský je malou rybkou žijící u mořského dna a svým roztomilým vzezřením si přímo říkal o to, aby se stal oblíbeným námětem dětských hraček. Podmořský svět nás totiž nikdy nepřestane fascinovat! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Fisher-Price mořský koník růžový hrající
620 Kč

Plyšový mořský koník na baterie s melodiemi. Koníkpo z máčknutí bříška svítí a hraje 5 minut uklidňující melodie. Napájení 2x AA baterie - jsou součástí balení. Rozměr balení...

Kód: DS42773353

Mořský koník: Hrdina naší vodní říše

Když se v našem domě objevila hračka mořského koníka, přinesla s sebou celou novou vlnu vodních dobrodružství. Tento malý plastový mořský koník, kterého jsme pojmenovali Bublinka, se stal nejnovějším členem naší rodinné sbírky vodních hraček.

Bublinka rychle získal místo ve fantazii mého čtyřletého syna a šestileté dcery při hraní ve vaně. S Bublinkou na čele byly vytvářeny podvodní světy plné korálových útesů ze stavebnic a mořských bytostí z různých hraček. Děti vymýšlely příběhy, kde Bublinka zachraňoval ostatní mořské obyvatele a odhaloval tajemství podmořského království.

Dokonce i při čtení večerních příběhů se Bublinka stal inspirací. Moje děti si vybraly knížky o mořském životě, aby se dozvěděly více o svém plastovém kamarádovi a jeho podmořských dobrodružstvích. Bylo úžasné sledovat, jak se jejich představivost rozvíjela s každým novým příběhem.

Věděli jste, že:

  • Neobvyklá rozmnožování: U mořských koníků nese a rodí mláďata samec, což je mezi rybami unikátní.
  • Kamuflování: Mořské koníky jsou mistři v maskování, dokáží měnit barvy, aby zapadly do svého okolí.
  • Poutavý pohyb: Mořské koníky se pohybují elegantně ve vodě pomocí malých ploutviček na zádech a hlavě.
  • Hračky a učení: Hračky jako mořské koníky mohou dětem pomoci poznávat a učit se o mořském životě a biodiverzitě.
 
 

Víte, že nákupem hračky mořského koníka na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka mořský koník nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.