Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Mravenec

Kdo by nezbožňoval Ferdu Mravence? Mravenec je oblíbený hrdina dětských srdcí i zábavná hračka pro děti, která jim vykouzlí úsměv na tváři! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Tahací mravenec s vajíčkem
729 Kč

Veselý mraveneček s vajíčkem na zádech, které se při pohybu otáčí.

Kód: DS81817993

Mravenec Max a jeho dobrodružství v obýváku

Když jsem svým dětem, Lukášovi a Elišce, přinesla domů dřevěného mravence Maxe, netušila jsem, že tento malý hrdina ovládne naše odpoledne plné fantazie. V naší rodině máme rádi přírodu, ale přiznám se, že mravenci dosud nebyli na seznamu našich oblíbených tvorů. Vše se však změnilo s příchodem Maxe.

Max, s jeho černým lesklým tělíčkem a sympatickými očima, se rychle stal středobodem dětských her. Lukáš postavil pro Maxe z lega obrovský labyrint, zatímco Eliška mu zřídila "školku" pro mladé mravence. Náš obývák se proměnil v průzkumnou džungli, kde Max vedl expedice za objevováním ztracených pokladů a tajemných rostlin.

Max nejenže rozšířil dětskou fantazii, ale také nás všechny naučil něco nového o mravencích a jejich fascinujícím světě. Lukáš a Eliška se naučili, že i malý mravenec může přinést do dětského světa velké dobrodružství a že spolupráce a týmová práce jsou klíčem k úspěchu – stejně jako v mravenčí kolonii. Max se stal nejen hračkou, ale i milovaným členem naší rodiny, který nám připomíná, jak mohou být i ti nejmenší tvorové na Zemi úžasní.

Věděli jste, že:

  • Mravenci mají neuvěřitelnou schopnost unést několikanásobek své vlastní tělesné hmotnosti.
  • Na světě existuje více než 12 000 druhů mravenců.
  • Mravenci komunikují mezi sebou pomocí chemických signálů, známých jako feromony.
  • Mají organizovanou společnost, kde každý mravenec má svou specifickou roli.
  • Některé druhy mravenců mohou stavět živé mosty ze svých těl, aby překonaly překážky.


Víte, že nákupem 
hračky mravence na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka mravenec nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.