UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je velikost UNI?

Rádi se oblékáte do pěkného oblečení? A nevíte si navíc rady s velikostmi? Jaká je ta vaše, kterou nyní máte? Je to velikost S, M nebo snad L. Pánové mají trochu jiné rozdělení velikostí než my dámy, ano samozřejmě, že také mají velikost jako je M atd. Ale jak si máte najednou vybrat pokud je na oblečení napsaná velikost UNI? Tato velikost je univerzální a má tedy padnout naprosto všem.

co-je-velikost-uni
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Jenže jak se může do stejné velikosti obléci člověk, který má 50kg a jeho opak, který má jednou tolik? Není to nějaký omyl, který jsme zde napsali? Čtete naprosto správně! Představme si následující situaci, kdy si vy jako žena půjdete do hezkého obchodu zakoupit šaty, které se vám líbily, protože jsou vystavené ve výloze. Prodavačka vám sdělí informaci o tom, že je to velikost UNI a vy se na ní díváte jako by upadla na hlavu. Jenže vzápětí vám přinese luxusní pásek a vy si tak díky němu stáhnete šaty v pase.

A najednou už nejsou tak příšerně široké, ale sedí vám naprosto skvěle. Po chvíli přijde jiná zákaznice, která je oproti vám jednou taková a zakoupí si stejné šaty, a díky pásku na ní vypadají také dobře. Šaty s velikostí UNI mají navíc takový střih, který může mít na sobě prakticky každá žena a to bez rozdílu věku a váhy. Jen je stačí lehce upravit a to za pomoci pásku nebo něčeho jiného a vy v nich poté zazáříte nejen doma, ale také třeba v práci před svými kolegyněmi.

Nemusíte tedy mluvit jen o šatech, které jsme tu zmínily, ale také i kardigany mohou mít tuto velikost. Kdo se tedy bojí toho, že by mu velikost, která je na e-shopu uvedená jako jeho přesně nesedla může tedy ještě dnes zvolit tuto variantu, která pro něj třeba bude daleko přijatelnější a vhodnější než, aby po pár dnech musel spěchat na nejbližší poštu s balíčkem kvůli vrácení špatně zvolené velikosti. Ušetříte si tak navíc čas a peníze.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vychytávky na praní prádla:

Pokračujte v čtení blogu: