Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšová Fretka

Fretky jsou známé svou mrštností a hravou povahou. I plyšová fretka  ale bude skvělým kamarádem pro dětské lumpárny. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyš Fretka 23 cm
Plyš Fretka 23 cm
Skladem (20 ks)
412 Kč

Plyšová fretka o velikosti cca 23 x 8 x 14 cm (bez ocasu). Délka ocasu cca 14 cm. Věk 0+

Kód: DS46761812

Plyšová fretka: Nečekaný hrdina v příbězích na dobrou noc

Když se jednoho dne objevila plyšová fretka v našem domově, měla být jen další hračkou pro děti. Ale jak už to tak bývá, některé hračky si vyberou svůj vlastní příběh. A naše fretka, kterou jsme pojmenovali Fredík, se rozhodně nenechala zastínit.

Jako mladá maminka jsem byla svědkem mnoha dobrodružství, ale Fredík přinesl do našich večerů zcela novou úroveň fantazie. Se svou šibalskou povahou a neodolatelným pohledem se stal středem pozornosti nejen dětí, ale celé rodiny.

Fredík "vedl" děti skrze imaginární džungle, temné jeskyně a tajemné hradby, kde společně objevovali zapomenuté poklady a unikali z labyrintů vytvořených z gaučových polštářů. Každá hra s Fredíkem se proměnila v epickou výpravu, kde byla každá místnost domu portálem do nového světa.

Večery byly Fredíkem oživeny nejen hrami, ale i příběhy. Když přišel čas na pohádky, Fredík "seděl" vedle dětí, zatímco jsem četla příběhy plné magie a dobrodružství. Děti věřily, že Fredík má kouzelnou schopnost přenést je do příběhu, a tak každá pohádka byla s ním ještě vzrušující. Fredík, náš plyšový hrdina, se stal nejen další hračkou, ale skutečným členem rodiny, který přináší radost, smích a kouzlo do každodenního života. Ačkoliv je jen z plyše, jeho přítomnost v našich příbězích a hrách nám připomíná, že s trochou fantazie může být každý den dobrodružstvím.

Věděli jste, že:

  • Fretky jsou domestikované formy tchoře tmavého a byly využívány k lovu králíků již před stovkami let.
  • Jsou to extrémně hravá a inteligentní zvířata, které mají rády společnost.
  • Fretky mají velmi dobrý čich a jsou schopné procházet úzkými prostory.
  • Ve volné přírodě mohou fretky spát až 20 hodin denně.
  • I když jsou fretky známé svou hravostí, mohou také ukázat velkou loajalitu a připoutanost k svým lidským společníkům.


Víte, že nákupem 
plyšové fretky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová fretka nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.