Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšová Kachna

Plyšová kachna si možná ve vaně moc nezaplave, perfektně ale doplní sbírku jiných plyšových zvířátek v dětském pokojíčku. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyšová kachna bílá 33 cm ECO-FRIENDLY
419 Kč

Plyšová kachna bílá ve velikosti 33 cm je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Co to vlastně ECO-FRIENDLY znamená? Výplň...

Kód: DS28019044

Když plyšová kachna vládne koupelně

Přiznám se bez mučení – v naší domácnosti je plyšová kachna královnou koupelny. Ano, slyšeli jste správně. Nejde o žádnou obyčejnou kachnu; je to ta, která převzala vládu nad vodním světem mezi vanou a umyvadlem. A jak se to stalo? To je příběh plný intrik, smíchu a především mokrých dobrodružství.

Začalo to nevinně. Koupel byla vždycky trochu bojištěm, kde se střetávaly různé frakce – gumové kačenky, plavidla všeho druhu (od lodiček po podmořské ponorky značky "autíčko"), a nezapomeňme na neohrožené potápěče (tedy panenky a akční figurky, které se náhodou ocitly v dosahu malých ručiček). A uprostřed tohoto chaosu se objevila ona, plyšová kachna, původně určená k pozorování z bezpečné vzdálenosti.

Ale děti, jak už to tak bývá, měly jiný nápad. Plyšová kachna byla začleněna do námořní flotily a stala se kapitánem všech operací. Představte si to – bitvy o převzetí pevnosti (známé také jako hrad z pěnových kostek), záchranné mise pro potopené hrdiny a expedice do neznámých vod vanové džungle. A plyšová kachna? Vždy ve středu dění, statečně plující po hladině (nebo spíše ležící na okraji vany, obklopená mokrými ručníky).

A co je na tom nejlepší? Plyšová kachna, na rozdíl od svých gumových předchůdců, nepípá. Panuje v tichosti. Její autorita a klid dodávají koupelnovým bitvám noblesu. Děti si při hře nejen užívají vodu, ale také rozvíjejí svou fantazii, smysl pro strategii a schopnost vyjednávat mírové řešení – tedy alespoň do příští vany.

Nyní, když plyšová kachna "sedí" na svém trůnu (kterým je police nad vanou), připomíná nám všechny ty příběhy, které jsme spolu prožili. Stala se více než jen hračkou; je symbolem našich společných zážitků a připomínkou, že i obyčejný večer může být plný dobrodružství.

Věděli jste, že:

  • Kachny mají skvělé navigační schopnosti: Dokážou se vrátit na místa, kde byly v minulosti, což je vlastnost, kterou bychom si přáli, aby měla naše plyšová kachna – alespoň kdyby mohla sama utíkat zpět na své místo po koupeli.
  • Kachna může být domácím mazlíčkem: Ano, někteří lidé chovají kachny jako domácí mazlíčky, což nám dává další důvod, proč mít doma alespoň plyšovou verzi.
  • Kachny mají pestrou stravu: Od hmyzu po rostliny, jejich dieta je velmi různorodá, což by vysvětlovalo, proč se naše plyšová kachna nikdy nezdá být hladová, ať už je koupel jakkoliv dlouhá.
  • Mají neuvěřitelnou schopnost plavat v ledové vodě: Díky speciálnímu oběhovému systému, který udržuje jejich nohy v teple i ve velmi chladné vodě. Kdyby tohle uměla naše plyšová verze, koupel by byla ještě větší zábava!
  • Kachny jsou sociální tvorové: Žijí ve skupinách a komunikují pomocí různých zvuků. Naše plyšová kachna možná nevydává zvuky, ale její přítomnost povzbuzuje děti, aby si vyprávěly vlastní příběhy.


Víte, že nákupem 
plyšové kachny na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová kachna nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.