UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plyšová Puma

Už jste někdy viděli pumu v dětském pokoji? Taky nikdy neuvidíte... Tu plyšovou ale úplně klidně. Připraveni na dobrodružství v divočině? Vaše děti určitě ano! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Plyšová puma: Tajný agent naší domácnosti

Plyšová puma. Kdo by si pomyslel, že tento elegantní šelma se stane nejen nejlepším přítelem mého potomstva, ale i tajným agentem v naší domácnosti? Jako mladá maminka jsem si myslela, že jsem na všechno připravená. Noční probdělé hodiny? Žádný problém. Nepřetržitý cyklus praní? Jako brnkačka. Ale dohled nad tajnou misí plyšové pumy? To bylo něco, co mě opravdu zaskočilo.

Tento příběh začíná jednoho klidného odpoledne, kdy jsem si myslela, že mám vše pod kontrolou. Děti byly zaměstnané svými autíčky, domečky a stavebnicemi, zatímco plyšová puma tiše přihlížela z police. Nebo tak jsem si aspoň myslela. Jak se ukázalo, plyšová puma byla ve skutečnosti hlavním koordinátorem tajné operace s názvem "Záchrana hraček zpod gauče".

Situace se stala zvláštně komickou, když jsem se jednoho dne vydala na rutinní úklid a našla pod gaučem celou sbírku hraček, včetně několika, o jejichž existenci jsem ani nevěděla. Vedle nich byla hrdě umístěna plyšová puma, jako by říkala: „Vidíš, maminko, jakou důležitou práci jsem vykonala?“ Bylo to jako sledovat detektivní příběh, kde je hlavním detektivem plyšová hračka.

Nejvtipnější moment přišel, když jsme se vydali na nákupní výpravu. Plyšová puma, samozřejmě, musela jít s námi, protože kdo by jiný mohl chránit náš nákupní seznam před zákeřnými plány ztracených hraček pod policemi? V obchodě se děti rozhodly, že plyšová puma potřebuje vlastní nákupní vozík. S vozíkem vybaveným vlastní pumou jsme vzbudili pozornost nejednoho zákazníka a prodavače, kteří se s námi sdíleli o své vlastní příběhy tajných misí plyšových hrdinů.

Plyšová puma v naší domácnosti se možná nemůže pyšnit skutečnými skoky, ale její schopnost motivovat děti ke společným hrám a dobrodružstvím je rozhodně na neocenitelné úrovni. Je to nejen hračka, ale i učitel týmové práce, strážce domácích tajemství a vyvolávač smíchu. V rodičovství je každý den dobrodružstvím, a s plyšovou pumou v týmu je to dobrodružství o to zábavnější.

Věděli jste, že:

  • Pumy jsou neuvěřitelně adaptabilní šelmy, které mohou žít v různých typech prostředí po celé Americe.
  • Jsou to samotáři, kteří preferují osamělý život s výjimkou období páření. To se náramně hodí k představě o tajném agentovi, nemyslíte?
  • Pumy mají vynikající schopnosti skoku a lezení, což jim umožňuje být vynikajícími lovci. Představte si tuto agilitu v plyšové verzi – žádná hračka není mimo dosah!
  • Mají jedny z nejsilnějších nohou ve světě velkých koček, což jim umožňuje skočit až 5,5 metru vysoko z místa.


Víte, že nákupem 
plyšové pumy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová puma nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.