UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plyšová Sova

Plyšová sova bude výbornou parťačkou pro všechny malé objevitele a vědátory - její moudrý zrak totiž dohlédne na každé dobrodružství, ať už za zdmi pokojíčku nebo třeba při procházce lesem. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Plyšová sova: Tajný agent nočních misí

Ve světě, kde je rodičovství nekonečnou sérií nečekaných dobrodružství, se jedno plyšové zvířátko vynořilo jako nečekaný hrdina – plyšová sova. Tato moudrá společnice se rychle stala nejen oblíbenou hračkou, ale i tajným agentem nočních misí, které udržují pořádek v říši, kde spánek zdánlivě neexistuje.

Příběh začíná jedné bouřlivé noci, kdy plyšová sova byla první, kdo "uslyšel" volání mého syna po dalším příběhu před spaním – ve chvíli, kdy jsem si právě myslela, že mám pár minut klidu. S její pomocí (a trochou fantazie) jsme vytvořili epický příběh o soví superhrdince, která bojuje proti gangům nespavých koček a ukládá děti do postelí po celém světě.

Není to jen při večerních příbězích, kde naše plyšová sova exceluje. Během dne se stává centrem všech tajných misí, ať už jde o hledání ztracených pokladů ukrytých pod gaučem nebo o odhalování záhadných případů ztracených ponožek. Kdo by si pomyslel, že plyšová sova může být také skvělým detektivem?

Ale největší zkouška přišla, když se naše rodina vydala na výlet do lesa. V nejhlubším bodě naší expedice, kdy se zdálo, že všechny cesty vedou jen hlouběji do neznáma, plyšová sova "nalezla" cestu zpět. Samozřejmě, že to byl spíše otázka štěstí a dobré paměti našeho staršího syna, ale příběh o soví průvodkyni, která nás zachránila, je teď oblíbenou rodinnou legendou.

A když přijde čas na učení, naše plyšová sova se nezalekne ani vzdělávacích misí. S její "pomocí" se děti učily o přírodě, matematice a dokonce i o tom, jak pečovat o zvířata. Je fascinující, jak může něco tak jednoduchého, jako je plyšová hračka, inspirovat tak mnoho učení a kreativity.

Věděli jste, že:

  • Sovy dovedou otočit hlavu až o 270 stupňů: Tato schopnost jim umožňuje vidět za sebe bez potřeby pohybu těla.
  • Létají velmi tiše: Díky speciálnímu uspořádání peří mohou sovy létat téměř neslyšně, což je činí mistry v nočním lovu.
  • Různé druhy sov mají různé hlasové projevy: Od hlubokého huhulání po ostré výkřiky, komunikační repertoár sov je neuvěřitelně rozmanitý.
  • Sovy jsou považovány za symbol moudrosti: Tento názor má kořeny v antickém Řecku, kde byla sova spojována s Athénou, bohyní moudrosti.
  • Mají výjimečné noční vidění: Díky velkým očím a speciální struktuře sítnice mohou sovy vidět ve velmi slabém světle.


Víte, že nákupem 
plyšové sovy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová sova nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.