UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Plyšová Žába

Plyšová žabka jako nová kamarádka mezi měkkými plyšáky? "Must have" všech malých milovníků žabek! Neváhejte a vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Plyšová žába: Nečekaný hrdina všedních dnů

V našem domě je plyšová žába nejen hračka, ale člen rodiny s plným pracovním úvazkem. Představte si ticho, které předchází bouři, známé jako "děti jsou podezřele ticho, co zase provedly?" a pak najednou slyšíte výkřiky radosti. Ano, plyšová žába opět zasahuje, skákajíc se přes náš obývací pokoj v rukou mého nejmladšího, který se rozhodl, že bude dnes žábou.

Můj starší syn ve svých deseti letech má za to, že je už příliš velký na hraní s "dětskými hračkami", ale i on se nechá zlákat, když žába předvádí své akrobatické kousky. V jednu chvíli je to vědecký experiment, jak vysoko může žába skočit (pomocí domácího trampolínu z polštářů), a v další chvíli představuje žába hlavní postavu v divadelním představení, které zahrnuje vše od autíček po panenky a dokonce i nějaké to domácí zvíře.

A já? Jsem režisérka, divák i kritik v jednom. Samozřejmě, že občas zazní i ironické poznámky o tom, jak plyšová žába má v našem domě větší úspěch než jakákoli moderní technologie. Kdo by si pomyslel, že něco tak jednoduchého jako plyšová žába dokáže překonat iPad v zábavnosti?

Věděli jste, že:

  • Zvuková show: Některé žáby mohou vydat až 20 různých druhů zvuků, což slouží nejen k páření, ale i jako obranný mechanismus.
  • Neuvěřitelní skokani: Žáby mohou skočit až 20krát délku svého těla. V lidském měřítku by to bylo jako kdyby člověk skočil délku bazénu.
  • Dlouhověkost: Ve volné přírodě mohou žáby žít až 10 let, což je na tak malé tvory poměrně dlouho.
  • Historické symboly: Ve starověkém Egyptě byla žába symbolem plodnosti a obnovy.


Víte, že nákupem 
plyšové žáby na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšová žába nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.