Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšové Kuře

Kuřátka jsou nesmírně roztomilá a není proto žádným překvapením, že je děti zbožňují. A co teprve ta plyšová, s nimiž si mohou nejen pohrát, ale taky se pomazlit před spaním! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Když kuřátka ovládnou obývák

Jednoho slunného jarního rána, když se svět probouzí do nového dne plného slibu, naše rodina nečekaně přivítala nového člena. Ne, nebyl to živý mazlíček, jak by si moje děti přály, ale plyšové kuřátko, které jsme pojmenovali Pepíček. Jako maminka dvou malých nezbedů která dokáží proměnit každý obyčejný den v dobrodružství, jsem se těšila, jaké radosti a legrace Pepíček přinese.

Příchod Pepíčka do našeho domova znamenal jedno – byla vyhlášena farmářská revoluce. Obývací pokoj se během chvíle proměnil ve veselý kurník, kde každá pohovka byla hnízdem a každá kniha stala se součástí vesnického výjevu. Autíčka se proměnila v traktory, stavebnice vytvořila stodolu a naše kolekce plyšových zvířátek – od psů po koně – se stala novými kamarády pro Pepíčka.

Příběhy o Pepíčkovi a jeho dobrodružstvích na naší "domácí farmě" rychle zaplnily naše večery. Čtení knih o farmě a zvířatech se stalo naším večerním rituálem, kdy děti s očekáváním naslouchaly příběhům o životě v kurníku a na louce. A když nastal čas jít do postele, Pepíček byl vždy pečlivě usazen vedle nich, připraven chránit jejich sny o velkých dobrodružstvích.

Věděli jste, že:

  • Kuřata mají vynikající paměť a dokážou rozpoznat více než 100 různých tváří lidí i zvířat.
  • Jsou to sociální tvorové, kteří komunikují pomocí více než 30 různých zvuků, vyjadřujících radost, hlad nebo varování před nebezpečím.
  • Kuřata si vybírají "šéfa", který vede skupinu a rozhoduje o důležitých věcech, jako je hledání potravy nebo místo na spaní.
  • Mohou snít – podobně jako lidé procházejí REM fází spánku, což naznačuje, že mají sny.
  • Mají schopnost matematického úsudku v raném věku – dokážou počítat a mají základní pochopení čísel a jejich sekvencí.


Víte, že nákupem 
plyšového kuřete na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšové kuře nezaujalo, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.