Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Čáp

Čápi jsou úchvatní ptáci, kteří staví svá typická hnízda na vrcholcích vysokých komínů. Za těmi plyšovými ale žádnou velkou výšku zdolávat nemusíte, stačí se porozhlédnout v této kategorii. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyš čáp 25cm
Plyš čáp 25cm
Skladem (100 ks)
162 Kč

Plyšový čáp o rozměru cca 17 x 25 x 17 cm. Věk 0+

Kód: DS14779185

Příběh plyšového čápa: Velký posel malých zázraků

Když se do našeho domova přistěhoval plyšový čáp, pojmenovaný Karel, nečekali jsme, že se stane centrem dětského vesmíru. Jako mladá maminka dvou nezbedníků jsem byla svědkem mnoha kouzelných momentů, ale Karel přinesl do našeho domova zcela novou dimenzi fantazie.

Karel, s jeho dlouhýma nohama a elegantním bílým peřím, se okamžitě stal hlavním hrdinou v našich domácích dobrodružstvích. Jednoho dne byl pilotem papírového letadla, s nímž děti "létaly" po celém obývacím pokoji, příští den zase "doručoval" imaginární dopisy a balíčky z jednoho kouta pokoje do druhého. Jeho schopnost být všude, kde byl potřeba, byla opravdu úchvatná.

Ačkoli Karel nemohl vyprávět příběhy svým hlasem, příběhy, které jsme si o něm vyprávěli, byly plné fantazie a dobrodružství. Například, když jsme "objevili" starou mapu na půdě, Karel se stal průvodcem na výpravě za pokladem. S mapou pevně svíranou v plyšovém zobáku nás vedl přes "nebezpečné džungle" (obývací pokoj) a "hluboká moře" (modrý koberec), dokud jsme nenašli "poklad" schovaný za gaučem.

Ale nejen to, Karel byl také učitelem. Při večerních hodinách, když se usazovali ke čtení, děti zvolily knihu o ptácích a chtěly vědět vše o čápech. A tak jsme se společně učili, jak čápi dlouhé hodiny stojí na jedné noze nebo jak přelétávají dlouhé vzdálenosti, když migrují. Plyšový čáp Karel se tak stal nejen milovaným společníkem, ale i oknem do světa přírody a kultury. Jeho přítomnost v našem domě povzbudila děti, aby se učily, hrály si a rozvíjely svou fantazii.

V době, kdy je svět plný technologií a digitálních hraček, Karel nám připomněl, že nejlepší dobrodružství začínají s jednoduchou plyšovou hračkou a trochou představivosti.

Věděli jste, že:

  • Čápi jsou známí tím, že každý rok migrují na tisíce kilometrů mezi Evropou a Afrikou, což z nich dělá mistry dlouhých vzdáleností.
  • V mnoha kulturách je čáp považován za symbol štěstí a plodnosti.
  • Čápi si často staví obrovská hnízda, která mohou používat roky. Jedno hnízdo může vážit až jednu tunu!
  • Zajímavostí je, že čápi jsou velmi tiší ptáci, protože nemají hlasivky. Komunikují klapáním, což je zvuk vytvářený klepáním zobáků.
  • Legendy o čápech přinášejících děti se datují až do starověkých Řecka a Egypta, což je příběh, který děti zbožňovaly, když si hrály s Karlem.


Víte, že nákupem 
plyšového čápa na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový čáp nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.