Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Hlodavec

Křeček, činčila, osmák nebo jen malá myška? Plyšový hlodavec rozzáří očka každého dítěte, které miluje zvířata a pomalu si v pokojíčku vytváří sbírku plyšových zvířecích kamarádů. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
Plyšový bobr 28 cm ECO-FRIENDLY
305 Kč

Plyšový bobr o velikosti 28 cm je ručně ušitý z vysoce kvalitní, jemné plyše, a díky tomu vypadá jako živý. Pro svou roztomilost se stává vítaným společníkem nejen do každého...

Kód: DS10140624
Plyš Bobr
Plyš Bobr
Skladem (100 ks)
179 Kč

Plyš Bobr o velikosti cca 25 cm - měřeno i s ocasem.

Kód: DS11249622

Invaze plyšových hlodavců

Byl to obyčejný čtvrteční večer, když se naše domácnost náhle stala epicentrem nečekané invaze. Ne, nešlo o vetřelce z jiného světa, ale o něco mnohem roztomilejšího - invazi plyšových hlodavců. Jako máma dvou neúnavných objevitelů, pětiletého Ondřeje a sedmileté Emilie, jsem byla zvyklá na neustálé dobrodružství, ale tohle bylo něco zcela nového.

Náš obývací pokoj se přes noc proměnil v obrovský hlodavčí ráj. Plyšoví křečci, morčata, potkani a myši (všechny samozřejmě v neživé podobě) najednou zdobili každý kout. Ondřej s Emilií, vybaveni lupou a detektivními čepicemi, se pustili do "vědecké" práce. Každý hlodavec měl své jméno, příběh a dokonce i malou kartičku s údaji o jeho "životě".

Zatímco děti byly ponořené do svého nového výzkumu, já jsem byla pověřena role "vědeckého asistenta". Můj úkol? Vytvořit detailní záznamy o každém plyšovém hlodavci a pomoci dětem vytvořit kartotéku, která by se neztratila ani v nejlepším zoologickém muzeu. 

Když večer přišel čas na spaní a děti neochotně opustily své nově založené "výzkumné centrum", uvědomila jsem si, jak moc jednoduchá hračka může rozšířit dětskou fantazii. Ačkoli byla naše invaze plyšových hlodavců jen dočasná, vzpomínky a příběhy, které jsme společně vytvořili, zůstanou s námi navždy. A kdo ví? Možná jednoho dne Ondřej s Emilií stanou u zrodu skutečného vědeckého objevu. Ale až do té doby, naše rodinná encyklopedie hlodavců bude sloužit jako milá připomínka toho, jak jsme jeden čtvrtek večer přijali do našeho domova celou armádu plyšových přátel.

Věděli jste, že:

  • Hlodavci tvoří největší řád savců, a to jak počtem druhů, tak jedinců.
  • Mají jedinečné zuby, které jim neustále rostou a musí je brousit o tvrdé předměty, aby je udrželi v správné délce.
  • Některé druhy hlodavců, jako jsou morčata, byly domestikovány již před tisíci lety a sloužily jako zdroj potravy i jako mazlíčci.
  • Hlodavci hrají klíčovou roli v ekosystémech po celém světě, například v šíření semen a jako potrava pro mnoho druhů predátorů.
  • V historii byli hlodavci často zobrazováni v umění a literatuře, od starověkých vyobrazení až po moderní dětské knihy.
 

Víte, že nákupem plyšového hlodavce na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový hlodavec nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.