Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Kačer

Plyšový kačer bude skvělým parťákem nejen pro hry na zvířecí farmu, kde bude zdatně sekundovat ostatním hračkám, ale také při večerním usínání. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

2 položek celkem
Plyš Kačer
Plyš Kačer
Skladem (100 ks)
179 Kč

Plyš kachna o velikosti cca 17 cm X 20 cm.

Kód: DS75143280
Plyš Kačer zvukový 16 cm
290 Kč

Plyšový kačer o velikosti cca 16 x 12 x 8 cm. Kačer po stisknutí začne kvákat. Věk 3+

Kód: DS41446933

Kačer v kuchyni: Příběh o pekáči a bramborách

V naší rodině se objevil nový kuchař a není to žádný obyčejný kuchař – je to plyšový kačer. Ano, čtete správně. Když nejste doma, stávají se v kuchyni divy, a já jsem tu, abych vám o jednom takovém divu vyprávěla.

Jednoho dne, když jsem se snažila přesvědčit naše dvě malé "čarodějky", že se oběd nebude skládat pouze z čokolády a sušenek, přinesly do kuchyně svého nového pomocníka – plyšového kačera. Jeho první úkol? Dozor nad pekáčem s bramborami. "Máš na to," řekly mu s vážností dospělého šéfkuchaře a postavily ho na čestné místo – na kuchyňskou linku, odkud měl přehled o všem.

Zatímco jsem se snažila zaměřit na přípravu oběda, začala se odvíjet pravá kulinářská show. Kačer "dirigoval" celý proces: od krájení zeleniny po pečení v troubě. Děti, pohlcené hrou, se zapojily do vaření s takovým nadšením, že na chvíli dokonce zapomněly na svou věčnou touhu po sladkostech. Plyšový kačer se stal nejen kuchařem, ale i učitelem.

"Musíme to ochutnat, kačere, co říkáš?" ptala se starší dcera, zatímco nabízela lžíci vzduchu. Plyšový kačer, jak už to tak bývá, zachoval důstojné mlčení, zatímco já jsem musela předstírat, že jeho "hodnocení" je víc než pozitivní.

Když byl oběd konečně na stole, děti prohlásily, že všechno chutná lépe, když v kuchyni pomáhá plyšový kačer. A musím říct, že i já jsem měla pocit, že brambory jsou nějaké křupavější, chutnější, prostě lepší. Plyšový kačer byl po zbytek dne oslavován jako hrdina a já jsem si uvědomila, že s trochou fantazie může být každý den dobrodružstvím – i když se točí kolem pekáče a brambor.

Věděli jste, že:

  • Kačery lze snadno rozpoznat: Samci mají obvykle jasnější barvy a jsou hlasitější než samice. Naše plyšová verze možná není hlasitá, ale jeho barvy jsou rozhodně nepřehlédnutelné!
  • Kačery jsou skvělí plavci od narození: Již několik hodin po vylíhnutí mohou malé kačerátky plavat. Naše plyšová verze, i když nepřekoná vodní hladinu, vede v kuchyni jako šampion.
  • Mají skvělý smysl pro orientaci: Kačery se mohou vrátit na místa, která navštívili před lety. Náš plyšový kačer se zatím neztratil ani v největším kuchyňském zmatku.
  • Kačery jsou sociální tvorové: Žijí ve velkých skupinách a komunikují pomocí různých zvuků. Ačkoli náš plyšový přítel zůstává tichý, jeho "přítomnost" podporuje spolupráci a komunikaci mezi dětmi.
  • Mají úžasnou schopnost adaptace: Kačery mohou žít v různých prostředích, od divokých řek po městské parky. Náš plyšový kačer ukázal, že se dokáže adaptovat i na kuchyňské podmínky!


Víte, že nákupem 
plyšového kačera na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový kačer nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.