Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Motýl

Barevní motýli zaručeně vždy upoutají pozornost i toho největšího neposedy, který se snad nikdy nezastaví. Plyšový motýl proto bude skvělým parťákem pro každou hru i krásným doplňkem dětské postýlky. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

4 položek celkem
Plyš Motýl
Plyš Motýl
Skladem (100 ks)
179 Kč

Plyš motýl o velikosti cca 23 cm X 16 cm.

Kód: DS87452558
NICI Glubschis plyš Motýlek Lilli Papilli 25cm, GREEN
375 Kč

Nici Glubschis Luční motýl Lilli Papilli S jejich velkýma třpytivýma očima a barevným plyšovým hebkým kožíškem tyto malé kamarády prostě musíte milovat. Dokonce i křídla a nohy...

Kód: DS99776508
NICI Glubschis plyš Motýlek Lilli Papilli 15cm, GREEN
225 Kč

Nici Glubschis Luční motýl Lilli Papilli S jejich velkýma třpytivýma očima a barevným plyšovým hebkým kožíškem tyto malé kamarády prostě musíte milovat. Dokonce i křídla a nohy...

Kód: DS90803330
Fisher Price kolotoč nad postýlku motýlci CDN41  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
2 037 Kč

Malá plyšová zvířátka „tančí“ dokola a zapojují miminko do hry. Ukolébavky a promítání na stropě vytvoří dokonale zklidňující prostředí, ideální pro příjemné usínání vašeho...

Kód: DS93469163

Plyšový motýl: Křídla fantazie v kapse každého rodiče

Jako každá maminka, i já mám doma malou zoo. Ale nebojte, není třeba volat ochranu zvířat. Mluvím o plyšových zvířátkách, která jsou nedílnou součástí každé rodiny s dětmi. Naše zoo má však jednoho zvláštního obyvatele - plyšového motýla, který se stává středem dětské pozornosti víc než jeho hlučnější sousedé jako jsou autíčka, panenky či stavebnice.

Příběh začal jednoho deštivého odpoledne, kdy jsme s dětmi byli uvězněni doma a atmosféra se stávala stále více napjatou. Jako každá maminka znám ten pocit, kdy se snažíte najít způsob, jak zabavit své malé energické bytosti, aniž byste se uchýlili k tomu nejjednoduššímu - k zapnutí televize. A tak jsem, v zoufalé snaze o záchranu situace, přinesla na scénu našeho plyšového motýla. Nejdříve jsem si myslela, že tento tichý a nenápadný hrdina nebude mít šanci v konkurenci autíček, která vydávají zvuky, nebo domečků s nekonečnými možnostmi přestavby. Jak jsem se mýlila!

Plyšový motýl se rychle stal králem imaginárních dobrodružství. Děti s ním prožívaly výpravy do tropických pralesů, kde zachraňovaly zvířátka, nebo pořádaly pikniky pro všechny plyšové přátele, kde motýl často zastával roli vznešeného hosta. Bylo fascinující sledovat, jak něco tak jednoduchého jako plyšový motýl může rozproudit vlny kreativity a fantazie.

Jednou jsme dokonce vzali našeho plyšového motýla na výlet do parku, kde se děti snažily učit ho "létat" (což v praxi znamenalo, že ho házely do vzduchu a běhaly pod ním, aby ho chytily, než dopadne na zem). Samozřejmě, že z této akce vyplynulo několik drobných trapasů, včetně jednoho momentu, kdy motýl "přistál" na hlavě nic netušícího kolemjdoucího. Jeho reakce, když se otočil a uviděl celou naši smečku jak se k němu hrneme s omluvami, byla k nezaplacení. Ačkoli byl zpočátku překvapen, nakonec se smál spolu s námi.

Věděli jste, že:

  • Motýli jsou jedním z nejstarších druhů hmyzu, s fosilními nálezy datovanými až 200 milionů let zpět.
  • Existuje přes 17 500 druhů motýlů po celém světě, a každý z nich má jedinečný vzor křídel.
  • Motýli mají senzory na nohách, které jim umožňují "cítit" své jídlo.
  • Monarcha stěhovavý je známý svou úžasnou migrací, kdy může urazit až 4 000 km z Severní Ameriky do Mexika.
  • Největší motýl na světě, ptakopysk obrovský, má rozpětí křídel až 30 cm.


Víte, že nákupem 
plyšového motýla na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový motýl nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.