Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Plyšový Páv

Že jste nikdy neviděli plyšového páva? Račte se porozhlédnout v této kategorii a přinést svým ratolestem tohoto hrdého plyšového kamaráda na zlatém podnose! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyš Páv 25 cm
Plyš Páv 25 cm
Skladem (100 ks)
424 Kč

Plyšový páv o velikosti cca 25 cm. Věk 0+

Kód: DS79124456

Páví peripetie v rodinném chaosu

Ve světě rodičovství, kde je únava králem a neposlušnost dětí jeho věrným šaškem, jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí. To bylo, dokud se do našeho života nevloudil plyšový páv. Ano, přesně tak, páv. Kdo by si myslel, že přidání jedné hračky může vyvolat více drama než celá sezóna telenovely? Příběh začíná, když si moje děti, ve své nekonečné moudrosti a s láskou k všemu, co je jasné a barevné, vybraly plyšového páva jako nejnovějšího člena naší rodiny, kterého pojmenovali Pavlík. Pavlík nebyl jen obyčejný páv. Ne, ve světě, kde se fantazie míchá s realitou jako ponožky v prádelním koši, se Pavlík stal centrem vesmíru.

Najednou bylo vše o Pavlíkovi. Chcete vědět, jak vypadá školní projekt o vzácných zvířatech? Překvapení, je to Pavlík. Jaký máte názor na nejnovější módní trend v dekoraci pokojíčku? Překvapení znovu, Pavlík všude. A když jde o to, koho si vzít s sebou na rodinný výlet do parku, kdo jiný by to měl být než Pavlík, který sedí na čestném místě v kočárku, obklopen obdivem okolních rodičů a jejich potomků, kteří si nesmírně užívají náš cirkus na veřejnosti.

Ale Pavlík není jen objektem obdivu. Ne, on je také nástrojem lehké domácí anarchie. "Pavlík řekl, že bychom měli mít na večeři zmrzlinu," je běžná fráze, kterou moje děti používají ve snaze přesvědčit mě o svých gastronomických preferencích. A když jde o uklízení hraček? "Pavlík si přeje, aby jeho přátelé zůstali venku," což v překladu znamená, že každá hračka musí zůstat rozházená po celém obývacím pokoji jako památky na jejich den plný dobrodružství.

Věděli jste, že:

  • Pávi jsou symbolem krásy, bohatství a pýchy v mnoha kulturách po celém světě.
  • Samci pávů mají nádherná ocasní pera, která mohou mít až 200 oček, a používají je k předvádění před samicemi během námluv.
  • Pávi mohou žít 20 let jak ve volné přírodě, tak v zajetí.
  • Zajímavostí je, že ve starověkém Řecku byl páv spojován s Hérou, bohyní manželství a žen, a byl považován za jejího posvátného ptáka.


Víte, že nákupem 
plyšového páva na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás plyšový páv nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.