Co je křemelina?

Křemelina je 100% přírodní produkt a je hotovým zázrak pro detoxikaci a odkyselení organismu. Pochází z kvalitních ložisek nacházejících se na Islandu, ze kterých se získává pomocí vysoce šetrných procesu tak, aby byla zachována v nejčistší možné podobě. Obsahuje cenné látky, které blahodárně působí na naše zdraví. Jedná se o jemně zrnitý prášek s jílovitým sedimentem. V případě vnitřního užívání se hodí pro 3týdenní kúru, kterou je vhodné během roku několikrát zopakovat. A jak se užívá? Stačí jen 1 polévkovou lžíci křemeliny rozmíchat ve sklenici vody a tento nápoj si dopřát 1x denně po dobu 3 týdnů.

co-je-kremelina

(Zdroj fotky: Freepik.com)

A jakými účinky vás křemelina nadchne a potěší? Působí blahodárně na vlasy, nehty i pokožku. Zároveň pomáhá udržovat zdravé a pevné kosti. Významná je také funkce očistná a antiparazitální. Pomáhá totiž efektivně odstranit nejrůznější druhy parazitů nacházejících se v trávicím traktu. Díky této detoxikaci zároveň i posiluje obranyschopnost organismu.

Kromě vnitřního užití se dá použít i vnějšně. Prášek z křemeliny si tak můžete přimíchat třeba do pleťové masky anebo si můžete snadno připravit pleťovou masku vlastní. Stačí jen malé množství křemeliny rozmíchat s vodou do hustší kašovité konzistence a nanést na vyčištěnou pleť. Poté, co maska zaschne, ji smyjte. Pleť bude jemná, vláčná a vyživená.

Křemelina se dá použít také jako vysoce účinný peeling obličeje. Odstraní odumřelé kožní buňky, pleť rozzáří a dodá jí zdravý vzhled. Díky těmto abrazivním účinkům se dá použít i na vyčištění zubů od plaku, skvrn a zubního kamene. Hodí se i pro omlazující koupele. Do vany s vodou přisypte 2-4 lžíce křemelinového prášku. Pokožka poté bude čistější, jemnější a pružnější.

Křemelinu využijete i pro různé čištění v domácnosti. Je tak skvělým pomocníkem na čištěn nejrůznějších druhů skvrn.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení