Co je mezoterapie?

Krása je dnes a denně zmiňována nejen v televizi kde vám běží neustále reklama na to jak být mladá a krásná. Omládnete po zázračném krému, který vám tak zajistí věčné mládí? Každá žena hledá tento zázrak, ale co když jej máme každý v sobě. Ano i myšlení nás velmi ovlivňuje a také naše psychika. Kdo se tedy neustále stresuje tak nemůže očekávat, že bude vypadat stejně jako před několika lety. Co je to ta mezoterapie?

co-je-mezoterapie

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Takové mikrojehličkování, které navíc dodá do vaší pleti skvělý vzhled, protože tak ztrácí na pružnosti a tvoří se vám čím dál více vrásek, i přestože vám tolik let ještě není. Dostanete tedy kyselinu hyaluronovou, která má za úkol, aby se postarala o dostatečný přísun vitamínů, minerálů a také hydrataci vaší pleti.

Mnohé specializované kliniky právě nabízí tuto možnost pro ženy, které se chtějí ctít dobře ve svém těle a navíc si připadat mladě. Kolagen, se v našem těle po 25tém roku tvoří daleko méně, a je tedy potřeba abychom jej začali pravidelně dodávat. Není jen dobrý pro výživu kloubů, ale také pleti, vlasů nehtů apod.

Podává se jak v sypké formě tak také v kostičkách, které pro vás mohou být daleko snášenlivější. Na trhu je tak velké množství kolagenu, který vám napomůže s tímto problémem, který u vás začal před několika měsíci nebo stále trvá již několik let a vy si tak marně lámete hlavu nad tím co s vámi je.

sportovni-vyziva

Dodržujete zdravou stravu a stále se nic neděje?

A co takový pravidelný pitný režim, navíc se říká, že voda s citrónem napomáhá k daleko lepšímu hubnutí. Vyzkoušet můžete to co se vám nejvíce zamlouvá. Pravidelný pohyb vám také pomůže trochu omládnout. Kdo by chtěl tedy být denně zavřený několik hodin ve své kanceláři nebo ve výrobní hale a nevidět tak ani slunce?

Ano i takové typy lidí jsou všude kolem nás, ale vy si zkuste zařadit do svého dne pravidelný odpočinek a pohyb ve formě procházky v přírodě. Poté načerpáte ztracenou sílu, kterou tak určitě potřebujete pro další práci doma.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu sportovní potřeby: