UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak zařídit garsonku?

Určitě si spousta z vás klade otázku, jak mám vybavit garsonku, co je potřeba, aby byla útulná. Každý si to zařízení té garsonky představujeme trošičku jinak, nicméně je tady hned několik věcí, na kterých se asi skoro všichni shodneme. Pojďme si tedy shrnout, co do vybavení takové garsonky patří.

jak-zaridit-garsonku

Jak zařídit garsonku? (Zdroj fotky: Freepik.com)

První tip: Postel

Ano, toto je věc, na které se stoprocentně všichni shodnou. Všichni potřebujeme někde spát a jelikož gauč není zrovna tou nejpohodlnější variantou, první věcí, na kterou bych se zaměřila ve vybavení garsonky je tedy postel. Nemusí být zrovna úplně nejdražší (samozřejmě čím dražší, tím kvalitnější), ale je potřeba, abyste vy sami měli kvalitní přísun spánku.

Druhý tip: Skříně/univerzální věšák na oblečení

Samozřejmě je potřeba i někam ukládat oblečení. To můžou vyřešit praktické skříně, nebo takový věšák (který se často taky hodně používá – je hodně velký a nestojí moc), na který si můžete zavěsit všechno oblečení, které potřebujete.

Třetí tip: Žehlička a pračka

Abyste měli čisté a vyžehlené oblečení, bylo by fajn, kdybyste měli žehličku a myčku. Pračka vám oblečení dobře vypere (na valše dnes už skoro nikdo nepere), žehlička vám oblečení zase vyžehlí tak, aby bylo nepomačkané a vypadalo dobře.

potreby-pro-kutily

Čtvrtý tip: Dekorace, obrázky

Máte nějaký obrázek, který je škoda nechat pohozený v šuplíku? Šup sem s ním! Obrázky, které vystihují váš život, nebo to, co máte rádi, zvelebí vaši garsonku stejně tak jako dekorace. Dekoracemi mohou být například mušle, kamínky, nápisy (například My sweet home), které můžou garsonku pěkně zvelebit a ozdobit.

Pátý tip: Kvalitní polštář a deka

Ano, pro někoho to bude asi znít jako úplná blbost, ale hlavně polštář je (alespoň pro mě) nadmíru důležitý. Pokud nemám měkký polštář, který je zároveň příjemný i na dotek, určitě se dobře nevyspím. Bonusem může být i jemná deka či peřina na dotek, ve které se dobře spí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si potřeby pro kutily:

Pokračujte v čtení blogu: