Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

RC modely

Chcete znát odpověď na otázku, která hračka bude bavit děti i dospělé bez rozdílu? Jsou to rozhodně RC modely! Auta, lodě, letadla...hračky na ovládání přináší nekonečné moře zábavy pro celou rodinu. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Bigjigs Rail Dálkový vlak + 3 koleje
430 Kč

Rozměr: 30,5x5x3,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo, kov, magnet

Kód: DS73592958

RC modely pro děti 

Přiznávám bez mučení, že když jsem si pořizovala RC modely pro své děti, netušila jsem, že se stanu součástí neustálého vzdušného souboje a závodní dráhy, která se táhne od kuchyně až po obývák. Ale hra s RC modely je plná překvapení a adrenalinu, a to i pro mě.

Jednou jsem přišla domů a našla svého syna, jak si hraje s RC vrtulníkem, který létal tak nízko, že málem zastřihl vrcholy našich pokojových rostlin. "Mami, podívej, jak dokážu létat pod stůl!" volal na mě nadšeně. Moje pokojové rostliny už tak nadšené nebyly.

Další den byla naše kuchyň přeměněna v závodní dráhu pro RC auta. Překážková dráha sestavená z hrnců, pánví a kočičích hraček byla scénou pro dramatický závod. Ano, kuchyňský ostrůvek je skvělým místem pro driftování, kdo by to byl řekl?

Takže ať už jde o vzdušné souboje nad našimi hlavami nebo závodní auta v kuchyni, jedno je jisté – s RC modely nikdy není nuda. A já? Já se učím být flexibilní a otevřená všem dobrodružstvím, která přicházejí s těmito malými, ale mocnými stroji.

Věděli jste, že:

  • Historie RC modelů: RC (radio controlled) modely mají své kořeny ve 20. století, kdy se začaly vyrábět první RC lodě a auta. Od té doby se technologie neustále vyvíjí a dnes můžeme vidět širokou škálu RC modelů, od aut a lodí po vrtulníky a dokonce drony.
  • Vzdělávací hodnota RC modelů: RC modely nejsou jen zábavné, ale mají i vzdělávací přínos. Děti se učí o základech fyziky, mechaniky a elektroniky, zatímco si hrají.
  • RC modely a technologický pokrok: S rozvojem technologie se RC modely staly sofistikovanějšími a nabízejí různé funkce, jako je například FPV (First Person View) létání, které umožňuje uživatelům vidět, co "vidí" jejich RC model.
  • Různorodost RC modelů: Dnes existuje obrovské množství RC modelů, které se liší nejen svým vzhledem a velikostí, ale i funkcemi a schopnostmi. Od jednoduchých modelů pro začátečníky až po vysoce výkonné modely pro pokročilé.
  • Soutěže a kluby RC modelů: Po celém světě existují kluby a soutěže pro RC modeláře, kde se schází nadšenci tohoto hobby a sdílí své zkušenosti a výtvory.

 
sou to Víte, že nákupem RC modelu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás RC modely nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-auto-dudlu