Kam s dětmi na výlet Olomouc?

Bydlíte v Olomouci a přemýšlíte, že si i s dětmi vyrazíte na výlet? Otázkou je ale kam. Pokud v Olomouci bydlíte, zřejmě už Olomouc nějaký ten pátek znáte, takže máte docela velkou výhodu a nemusíte se koukat pro inspiraci na internet. Taky můžete být ale z druhého konce republiky a prostě vás Olomouc jen něčím zaujala, ale neznáte ji - ale v tom případě nemáte až tak velké výhody, nevíte, kam vyrazit a proto jsem si pro vás připravila dnešní článek s místy, na která můžete vyrazit a zabaví vás i vaše děti.

kam-na-vylet-s-detmi-olomouc
 
Kam s dětmi na výlet Olomouc? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Jezdecký klub Verona, Chomutov u Olomouce - zde je to hlavně o příměstských táborech a provozují se zde jezdecké sporty na koních - takže pokud jsou vaše děti milovníky koní, určitě se zde nebudou nudit, je zde co objevovat! Můžou se podívat do stájí, pohladit si koně a po domluvě s jezdeckým parkem si na koni třeba i zajezdit. Věřte, že se zde vaše dítě určitě nudit nebude!

Aquapark Olomouc - pokud jsou vaše děti aktivní a hodně je baví potápění se, plavání a zábava ve vodě, určitě si zde najdou zábavu. Součástí Aquaparku jsou různé tobogány, které speciálně děti v každém věku milují, pro dospělé je zde nabídka například lehátek se vzduchovou masáží, což může být opravdu zajímavé a tak si zde i dospělí mohou přijít na své.
 

hracky-pro-deti

Ale pozor - pokud máte děti mladší deseti let, na tobogány se bohužel z důvodu bezpečnosti nedostanou. Tobogány jsou zde totiž povoleny až od deseti let. A kromě zábavy s vodou se zde můžete i občerstvit - aquapark nabízí samoobslužnou restauraci - když je venku hezky a svítí sluníčko, je zde i možnost jíst venku na čerstvém vzduchu.

Dále je zde možné dát dítě na hlídání od tří let, takže to je také velkou výhodou, pokud si například chcete zkusit akční tobogány a dítě nemá kdo pohlídat. Každý si tedy návštěvu aquaparku určitě užije!
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry: