UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kam s dětmi na výlet Olomouc?

Bydlíte v Olomouci nebo se tam chystáte na dovolenou a přemýšlíte, že si i s dětmi vyrazíte na výlet? Z mých tipů na výlet v Olomouci a okolí si určitě vyberete!

kam-na-vylet-s-detmi-olomouc
 
Kam na výlet s dětmi Olomouc? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 

Kam na výlet s dětmi v Olomouci

Zde je několik mých osobních tipů na výlety v Olomouci:

 1. Jezdecký klub Verona, Chomutov u Olomouce

  Zde je to hlavně o příměstských táborech a provozují se tu jezdecké sporty na koních. Takže pokud jsou vaše děti milovníky koní, určitě se zde nebudou nudit! Můžou se podívat do stájí, pohladit si koně a po domluvě s jezdeckým parkem si na koni třeba i zajezdit. Věřte, že se zde vaše dítě určitě nudit nebude!
 2. Aquapark Olomouc

  Pokud jsou vaše děti aktivní a hodně je baví potápění se, plavání a zábava ve vodě, vezměte je do olomouckého aquaparku! Součástí Aquaparku jsou různé tobogány, které speciálně děti milují, pro dospělé je zde nabídka lehátek se vzduchovou masáží, což může být opravdu zajímavé a tak si tu i dospělí mohou přijít na své.

  Ale pozor - pokud máte děti mladší deseti let, na tobogány se bohužel z důvodu bezpečnosti nedostanou. A kromě zábavy s vodou se zde můžete i občerstvit - aquapark nabízí samoobslužnou restauraci

  Dále je zde možné dát dítě na hlídání od tří let, takže to je také velkou výhodou, pokud si například chcete zkusit akční tobogány a dítě nemá kdo pohlídat. Každý si tedy návštěvu aquaparku určitě užije!

hracky-pro-deti

Další tipy na výlety v Olomouci

 • ZOO Olomouc
 • Strašidelný dům Olomouc
 • Lanové centrum PROUD Olomouc
 • Javoříčské jeskyně
 • Park sportu Hrubá Voda
 • Virtuální realita Olomouc
 • Jump Academy Olomouc - trampolínové centrum
Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Edit: Andrea B.

Vyberte si dárky pro cestovatele:

Pokračujte v čtení blogu: