Kam na výlet s dětmi na Moravě?

Určitě to znáte. Máte děti, jsou to raubíři, chvíli nepostojí a občas se i nudí - tak pro ně vymýšlíte to, kam byste mohli jet. A napadla vás Morava. Jenže kam přesně? Je tolik míst, že byste je nespočítala na prstech jedné ruky. A právě proto jsem si pro vás dnes sepsala nějaké tipy, kam je možné s dětmi zajet na dobrý výlet na Moravu.
 
kam-na-vylet-s-detmi-na-morave
 
Kam na výlet s dětmi na Moravě? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Brno - tohle město jistě všichni znáte a pokud ho znáte, určitě mi dáte za pravdu, že Brno je městem krásným a zrovna já jako moravačka ho mám neskutečně ráda. Byly doby, kdy jsem sem jezdila pořád a opravdu se mi tu moc líbí. Kam tedy v Brně a jeho okolí můžete vyrazit? 

Bobovka u mlýna v Mariánském údolí u Brna

Toto místo by mohlo především nadchnout a okouzlit vaše děti. Jedná se o bobovku v lesním prostředí lesa, která má trať delší než kilometr. Vaše dítě se tak skvěle zabaví a rozhodně se nebude nudit. Tento výlet je vhodný nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, proto se směle můžete zapojit do zábavy!

Lanové centrum v Neslovicích
 
Zde jsem byla nespočetněkrát jako malé dítě a i potom jako větší jak se školou tak s mojí rodinou a musím uznat, že to byla opravdová zábava. Perfektně jsem se ze sebe vybila všechnu energii. Lanové centrum je umístěné v prostředí přírodního parku Bobrava, takže pokud máte rádi vy a vaše děti čerstvý vzduch, určitě sem vyrazte. V lanovém centru můžete překonávat různé výšky, takže i ti, co se bojí výšek, by mohli svůj strach levou zadní překonat. Navštivte lanové centrum i Vy!

hracky-pro-deti

Ivančická rozhledna

Tuto rozhlednu znám lépe než své boty, protože v Ivančicích jsem vyrůstala osmnáct let a proto zde znám každý kout. A rozhledna je jedním z mých tipů, při kterém si můžete vybít svou energii a na závěr vás čeká odměna v podobě výhledu na celé Ivančice. Myslím, že ať už sem půjdete ve dne, nebo v noci, stojí to za to!

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry: