Zábava pro děti Brno?

Chystáte se s dětmi do Brna a přemýšlíte o vhodné náplni dne? V Brně najdete spoustu možností, jak se zabavit s dětmi, a to po celý rok, za každého počasí. Celá rodina si tak můžete užít parádní den a společně strávený čas. Vyrazte třeba za památkami, za vědou, do přírody nebo za zvířaty a věřte, že o zábavu tu nebude nouze. Brno nabízí spoustu zábavných aktivit a možností ke trávení volného času pro malé i velké.

zabava-pro-deti-brno

Zábava pro děti Brno? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud volíte v Brně venkovní program, pak rozhodně nesmíte vynechat místní zoologickou zahradu. V té na vás čeká moderní a příjemné prostředí s několika stovkami expozic. Samozřejmě nechybí ani široká síť služeb pro návštěvníky, takže v zoo můžete pohodlně strávit klidně celý den.

Další možností strávení volného času v Brně venku i uvnitř je dlouhá řada sportovních aktivit. Děti různých věkových kategorií se skvěle vyřádí v Jungleparku nebo v Lanovém centru. Nudit se nebudou ani v zábavním Olympia parku. V případě nepříznivého počasí se pak mohou malí i větší caparti vydovádět v obrovských hernách jakou je například Toboga Bongo nebo Bruno Family park.

Máte doma malé vědátory, kteří rádi zkoumají, bádají a pozorují? Pak si společně s nimi v Brně rozhodně přijdete na své. Navštívit můžete třeba planetárium a hvězdárnu. Pro nadšence do vědy je jako stvořené fantastické science centrum VIDA!. Tento zábavní vědecký park nabízí téměř 200 exponátů na ploše přes 6 tisíc metrů čtverečních, díky kterým děti i dospělí mohou objevovat, jak funguje svět. Kluci i holky tu tak zažijí parádní dobrodružství a spoustu legrace. Science centrum VIDA! nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu.

Nadšence do techniky pak v Brně potěší parádní Technické muzeum, Modelový svět nebo zahradní železnice v Obřanech. Za zvířátky pak můžete vyrazit kromě zoo také do Tyrošvých sadů nebo obory Holedná.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si na Dudlu cestovní společenské hry:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení