UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Wellness s dětmi?

Wellness s dětmi, to je náročnější varianta wellness pro dospělé. Pokud pro své dětičky nemáte hlídání a zároveň si chcete odpočinout, je dobré vybrat hotel, který má dětský koutek a je pro děti přizpůsoben. Jen tak máte šanci si pobyt s dětmi užít. Výborným řešením je také vzít s sebou na wellness i babičku na hlídání a na procedurách se s ní nebo s partnerem střídat.

wellness-s-detmi

Aktivní wellness pobyt i s dětmi (Zdroj: Freepik.com)

Wellness a děti

My většinou vybíráme hotel, který má vnitřní bazén, abychom tam mohli jít za každého počasí a mohli tu svoji ratolest pěkně utahat. Většinou se s manželem při proceduře vystřídáme, aby si ji každý užil. Mezi procedurami pak trávíme nějaký společný čas i s naším malým, aby nebyl otráven, že se mu vůbec nevěnujeme.

Na jídlo chodíme společně, aby se syn naučil společenskému chování. Poté si chodíme hrát do společenských místností, či vymyslíme nějakou aktivitu u hotelu, aby si on mohl s námi wellness užít. Zároveň volíme aktivity, u kterých si odpočineme i my, pokud bychom totiž volili příliš aktivní přístup (jako na jiné dovolené) mohlo by se nám stát, že unavíme sami sebe a tím pádem večer ihned odpadneme.

Pobyt na wellness s dětmi

Naše dítě je obvykle hodně činné a nechce se mu večer vůbec spát, protože aktivity většinou dítě nabijí ještě větší energií, zatímco nás naopak více utahají. Jednou jsme si takhle chtěli udělat na wellness hezký večer a našeho malého unavit. Ráno po snídani jsme šli do bazénu, poté jsme dali chvíli odpočinek, šli na masáž a potom jsme šli sáňkovat. Po té následoval oběd a po něm znovu sáňkování. Po návratu jsme dali chvíli oddech na pokoji a šli zase na hodinu do bazénu.

hracky-pro-deti

Nakonec ještě na večeři a znovu do bazénu. Problémem byl ten, že když jsme došli na pokoj, my jsme byli úplně vyčerpaní a unavení. Malý měl však spoustu energie a chtěl si hrát. Manžel pak usnul a mne se zavíraly oči a musela jsem dělat všechno proto, abych neusnula. A on si spokojeně nad námi hrál s autíčky. Takže tento plán nám vůbec nevyšel.

Samozřejmě druhý den ráno vstával jako první s tím, že má hlad a chce jíst. Takže se šlo na snídani, ale tentokrát byl v plánu wellness a klidový režim pro všechny.

Pro Dudlu napsala: Zuzana Slámová | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si hračky do vody:

Pokračujte v čtení blogu: