UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak najít díru v bazénu?

Už se vám to také stalo? Zakoupili jste si nový bazén a po nějaké době jste si všimli, že se ztrácí voda. Neustále však vodu pravidelně doplňujete, a přestože jste ve vodě jako ryba, tak tolik přece neplýtváte. Jenomže vás najednou napadne něco naprosto jiného. Co, když v bazénu je díra? Jenomže jak ji tedy najdete? Nemusíte rovnou vypouštět celý bazén a čekat na to, až po jaké době najdete onu trhlinu.

jak-najit-diru-v-bazenu

Stačí přestat doplňovat vodu do bazénu a čekat na to, kam až klesne voda. Tam kde se zastaví začneme hledat. Pouhým okem samozřejmě můžete tedy zahlédnout dírku, a kdo si není jistý tak podle hmatu také určitě najde díru. Poté nám bude stačit záplata na bazénové fólie a máme hotovo.

Navíc to určitě zvládnete a nebudete tak muset volat technika, který vás bude stát o dost víc než daná záplata. Samozřejmě pokud navíc máte na bazén záruku je dobré se do oprav nepouštět a nechat firmu, která vám bazén prodala, aby vám vše spravila. Vše by navíc mělo být v ceně, a vy byste tak neměli nic platit navíc. Vždy se předem po telefonu domluvte, zda se na to vztahuje záruka a zda nebudete muset nic platit navíc.

Pokud navíc máte na zahradě pejska a velmi rád skáče nejen na vás, ale na vše okolo, tak mu raději zamezte přístup k bazénu. Svými drápky může velmi rychle udělat na bazénu dírku. Pozor si také dávejte na to, co máte okolo bazénu, abyste si ho tak nepoškodili zcela zbytečně.

potreby-pro-kutily

Kdo má navíc známého, který umí spravovat bazény, protože se tím také živí, může jeho pomoci také využít nebo jeho rad. Každý šikovný člověk určitě toto zvládne, a kdo si nevěří může požádat o pomoc, a určitě vám za to nikdo hlavu neutrhne.

Jestliže budete kupovat bazén určitě se rozhodněte jaký skutečně chcete. Vše se odvíjí podle ceny, ale pokud si zakoupíte levnější a po nějaké době nevydrží, je dobré si dopředu ujasnit, zda se nevyplatí si zakoupit dražší a pevnější, který něco vydrží.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky do vody:

Pokračujte v čtení blogu: