Hádanky pro děti

2 položek celkem
Granna Nové hádanky dráčka Fráčka
329 Kč

Prohlédněte si produkt Nové hádanky dráčka Fráčka, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Kvalitní, Levné, Značkové, Aktivity, Soutěže,...

Kód: DS16639444
Granna Hádanky dráčka Fráčka
329 Kč

Vyberte si produkt Hádanky dráčka Fráčka, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka, Kvalitní, Levné, Značkové, Aktivity, Soutěže, Úkoly,...

Kód: DS37681692

Dětské hádanky

Mami, proč má lev hřívu? „Proč já? Čím jsem si to zasloužila?“, povzdychne si unavená maminka po 1002. otázce své zvědavé holčičky, „měl to být hezký klidný den v ZOO.“ Udolaná vedrem, nachozenými kilometry a zasažená salvou otázek, co po ní bezustání střílí kulomety z úst nositelů její vlastní genetické informace padá vyčerpaná do postele, aby si užila chviličku ticha, než to celé začne zase od znovu otravným pípáním budíku.

Jejich mozky se snad nikdy nezastaví! Každý den zvládnou vymyslet tisíce a tisíce nových proč, jak, kde, kdy, ale z tázacích zájmen a příslovcí jedničku ze školy stejně nedonesou. Jeden už neví, co by odpovídal, protože nad 99 % z těch věcí nikdy nepřemýšlel, nebo alespoň ne v letech, která si pamatuje. Dostáváte od dětí tak těžké otázky, že to jsou pro vás spíš hádanky? Tak zkuste hádat, co s tím! Na bojovém poli není vítěze, co by vyhrál v defenzivě. Tak už začínáte tušit? Jediná vaše šance je prohodit role a při chvilce nepozornosti zaútočit v plné polní! Zaměstnejte jim mozky, aby neměly možnost přejít zpět do ofenzivního postavení. Překvapte je hádankami pro děti!

Tím nikoho nenabádám k tomu, aby zašlapával v mladých zvědavých dušičkách touhu objevovat svět, ale každý rodič má trpělivost, fantazii i energetickou rezervu omezenou. Tahat z přehřátého mozku jedno moudro za druhým jde překvapivě o trochu hůř než králíky z klobouku. Hádanky pro děti znamenají krátkou pauzu, možnost nadechnutí před další směnou, ale i pro samotné děti jsou přínosné. Učí je přemýšlet jinak, hledat řešení nejen přímočarou cestou a dávat si pozor na každé slovo, protože někdy se řešení může skrývat i v samotné otázce. Na obezřetnosti ale nesmíte příliš polevit ani vy, protože i když byl váš útok sebelepší, tak nepřítel nikdy nespí, a jakmile začne hádankami pro děti dítě častovat vás…

Z deníčku medičky: Lucie Svozilová

Víte, že nákupem hádanky pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hádanky pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení