Kapsář

1 položek celkem
Kapsář do auta
Kapsář do auta
Skladem (5 ks)
od 543 Kč

Představujeme produkt Kapsář do auta, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Autodoplněk, Kvalitní, Levné, Značkové, Kapsář, Černá, Black Friday,

Kód: DS24156614

Dětské kapsáře do auta

Protože hodně cestujeme, rozhodli jsme se našemu malému lumpovi, pořídit kapsář. Věčně chce podávat pití, nebo hračky, či potřebuje náhradní tričko, když se stane nehoda. Takhle si vše potřebné nechal v autě a na jednom místě. My jsme to přestali tahat tam a zpátky. Věci takhle mohly zůstat hezky přehledně v autě. Domů a do auta cestoval jen nejoblíbenější plyšák, bez kterého prostě neusne. Dříve, než jsme ho pořídili, s námi cestovala celá taška. Když se synovi řeklo: „Vezmi si pár autíček“, tak se vlastně stěhoval, skoro celý pokojíček. Protože zrovna nevěděl, které auto bude v danou chvíli potřebovat.

Na argument, že jich má moc a jestli nechce nějaká vrátit, nám přesvědčivě vysvětloval: „Tohle třebuju a tohle taky třebuju a to taky a sanitku nejvíc“. No prostě za nás šikovná věcička, co nám ušetří spoustu starostí. No jo, ale lehce nám nedošlo, že těch věcí se tam vejde opravdu hodně. Postupně se stejně celý kapsář přeplnil, takže jsme museli nenápadně odebírat hračky. Už se tam totiž nevlezly ty podstatné věci. Ale to nejhorší teprve přišlo. Jednou jsem takhle potřebovala tričko, a tak šáhnu do kapsy. A tam nahmatám něco takovýho, tekutýho. Začvachtátá to. A já se opravdu  bojím tu ruku vytáhnout ven, protože kdo ví, co to na tý ruce mám. A tak jí vyndám, celou hnědou. Vypadá to jak krásné a poctivé, tekuté hovínko. Tak šáhnu rukou do druhé kapsy, pro ubrousky tam jsou zase rozteklí gumoví medvídci.

Opatrně přičichnu k první ruce a naštěstí zjišťuji, že to byla jen rozteklá čokoláda. Super, takže na ruce sladkosti, nemožnost se otřít. Ale přeci to nenechám na sobě. Manžel si byl odskočit. Tak použiju jeho tričko, jako dokonalý hadr. Samozřejmě se nezmíním, že to je jen čokoláda. Takže, když se manžel vrátí, popadá ho amok. S tím, že mi tohle opravdu vrátí a jestli jsem se náhodou takhle čistě nezbláznila a spoustu dalších věcí. Pro manžela mám ale náhradní tričko v autě,  v kufru, ale řeknu mu to až za chvíli, jen ať si ten šok taky trošku užije se mnou. Nakonec bude později možná i vlastně více vděčný, že má čisté tričko a přeci jen mne pochválí, jak jsem na vše připravená. Na náhradní tričko pro malého mohu ale zapomenout. Ale to vlastně nevadí, protože je teplo, tak bude bez trička. A doma mne čeká čištění celého kapsáře a  plná pračka triček. A ještě díky tomu vím, že chlapy jsou daleko větší citlivky, než ženy a v určitých chvílích dokážou panikařit a vyrazit ze sebe najednou více slov, než kdejaká ženská.

Pro Dudlu sepsala maminka: Zuzana Slámová

Víte, že nákupem kapsáře pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský kapsáře nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení